Ogłoszenia – XI niedziela zwykła 14 czerwca 2015 r.

Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
W tygodniu Msze św. o 7.00 i 18.00 z Litania do Bożego Serca.

We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
W środę Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – na modlitwę zapraszamy wszystkich czcicieli szkaplerza. O 19.00 grill i biesiadne śpiewanie dla chóru.
W czwartek od 17.15 adoracja prowadzona w intencji poszanowania ludzkiego życia – zapraszamy członków duchowej adopcji.
W czwartek o 20.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z II klasy gimnazjum – przychodzimy wraz z rodzicami i przynosimy wypełnioną kartę zgłoszeniową.
W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
W sobotę „Most modlitewny” pomiędzy naszą parafią a Seminarium Duchownym w Rzeszowie – po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji przygotowujących się do kapłaństwa i o nowe powołania do służby Bożej. W tym dniu klerycy modlić się będą w intencji wszystkich naszych parafian.

W przyszłą niedzielę prosimy o składkę inwestycyjną. Różaniec róża Zofii Kapłon.
W przyszłą niedzielę jubileusz 15-lecia reaktywowania scholii parafialnej: o 16.00 Msza św., a po niej grill, wspomnienia, zabawy.

Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Poselskiej prosimy rodziny: Anny Górskiej, Zofii Kozik, Teresy Grzebyk, Anny Borowiec, Małgorzaty Borowiec, Zbigniewa Borowiec, Elżbiety Głodowskiej, Anety Pięta, Heleny Garlak, Danuty Ferenc.

Zapisy na Piesza Pielgrzymkę do Częstochowy odbywać się będą w niedzielę 21 i 28 czerwca w Domu Katechetycznym przy katedrze w godzinach dopołudniowych.

Bardzo serdecznie dziękujemy siostrom Lidii Wójcik – naszej rodaczce i Gabrieli Szynol z Zgromadzenia Kanosjanek za dzisiejszą posługę w naszej parafii. Bóg zapłać! Na stoliczku wystawione sa materiały o zgromadzeniu – dobrowolna ofiara na misje.