Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia, 3 kwietnia 2016 r.

 

 1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia: na każdej Mszy św. aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, a po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia i zyskiwanie odpustu. Do koszta składamy skarbonki z wielkopostna jałmużną. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Dziękujemy za posługę paniom z Caritas.
 1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Na Mszy wieczornej będzie podjęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje są wyłożone na stoliku za ławkami. Część z modlitwami zostawiamy dla siebie, a deklarację wypełniamy, odcinamy i jutro składamy. Zachęcamy do włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej.
 1. I czwartek – adoracja od 17.15 i okazja do spowiedzi.
 1. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Za wstawiennictwem św. s. Faustyny modlić się będziemy aby nasze ręce były miłosierne dla bliźnich. Będzie namaszczenie rąk Balsamem Miłosierdzia.
 1. W sobotę po Mszy św. wieczornej będzie w kościele przedstawienie „Miłosierni jak ojciec” w wykonaniu scholi i rodziców. Serdecznie zapraszamy.
 1. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, a na 14.00 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.
 1. Zapowiedzi: Rafał Bilski – Agata Szczoczarz (zap. I).
 1. Spotkania: poniedziałek o 18.00 – ministranci, wtorek o 18.00 – lektorzy, piątek oaza, sobota duszpasterstwo młodzieży.
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za Wielkanocne Dary Miłosierdzia dla Dzieci z Domu Dziecka i z Hospocjum. Zebrano 12 dużych paczek słodyczy oraz 9 paczek maskotek i przyborów toaletowych. Bóg zapłać! Serdecznie dziękujemy także osobom, które pakowały i zawoziły dary.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Jana Pawła II prosimy rodziny: Marii Ślawskiej, Danuty Smalarz, Aleny Myrda, Krystyny Paśko, Haliny Dobrzyńskiej, Renaty Tłuczek, Elżbiety Trojan, Mieczysława Mazur, Edyty Paśko, Małgorzaty Paśko.