Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna, 17.04.2016 r.

OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, 17 KWIETNIA 2017 R.

1. Dzisiaj w naszej parafii Niedziela Albertyńska – gościmy relikwie św. Brata Alberta, patrona Roku Miłosierdzia.

2. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek od 17.15 adoracja i okazja do spowiedzi. O 20.00 czuwanie dla młodzieży w ramach przygotowania do ŚDM – Kraków 2016.

6. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – modlić się będziemy za przyczyną św. s. Faustyny, aby nasze oczy były miłosierne, namaszczenie oczu Balsamem Miłosierdzia.

7. W sobotę uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – patrona Polski.

8. Spotkania duszpasterskie: poniedziałek – ministranci, wtorek – lektorzy, piątek – oaza młodsza i starsza, sobota – młodzież.

9. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Jana Pawła II prosimy rodziny: Marii Brodowicz, Danuty Wróbel, Elżbiety Nalepa, Agnieszki Bukała, Anny Czekaj, Weroniki Cyganik, Doroty Chmiel, Dariusza Dziubek, Alicji Ceglarz, Barbary Puszkarewicz, Małgorzaty Potyrańskiej.

10. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę inwestycyjną, przeznaczoną na wypłacenie chrzcielnicy.

11. W przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach Europy – na prośbę papieża Franciszka – będzie zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.

12. Zapowiedzi: Artur Tendelski – Anna Pałka, Krzysztof Marciniak – Teresa Pałys (zap. II); Rafał Bilski – Agata Szczoczarz (zap. III).

13. ODR prowadzi płatne wypełnianie wniosków obszarowych w biurze w Tyczynie, ul. Świętego Krzyża 14, od poniedziałku do piątku w godz. Od 7.30 do 15.30.