Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna, 1.05.2016 r.

OGŁOSZENIA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, 1 MAJA 2016 R.
1. Dzisiaj na każdej Mszy św. aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

2. Od dzisiaj przez cały miesiąc maj nabożeństwa majowe – śpiew Litanii Loretańskiej do Matki Bożej, w niedziele i święta o 15.30, a w dni powszednie po Mszy św. o 18.00. Zapraszamy.

3. W poniedziałek, wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe w czasie których modlimy się o urodzaje i o Boże błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy.

4. We wtorek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – porządek Mszy św. niedzielny. Prosimy o wywieszenie flag narodowych.

5. I czwartek miesiąca – dzień modlitw ludzi Kościoła o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź – prosimy uczniów I klasy gimnazjum.

6. W czwartek po Mszy św. o 18.00 próba dzieci komunijnych.

7. I piątek miesiąca: od 6.30 spowiedź, o 9.00 wyjazd do chorych, od 17.00 spowiedź – prosimy uczniów II klasy gimnazjum, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

8. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

9. I sobota miesiąca: od 9.00 do 10.00 pierwsza spowiedź dzieci komunijnych z III klas naszej szkoły, ich rodziców, rodzeństwa, rodziców chrzestnych, dziadków; po Mszy św. wieczornej różaniec fatimski.

10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, na Mszy św. o 12.00 I Komunia 44 dzieci z III klas z naszej szkoły.

11. Zapowiedzi: Maciej Pukała – Paulina Paliwoda (zap. I); Tomasz Lech – Katarzyna Synoś (zap. II).

12. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Jana Pawła II prosimy rodziny: Reginy Nowak, Urszuli Pasierb, Marii Pasierb, Małgorzaty Drążek, Katarzyny Sitarz, Lucyny Ćwiąkała, Doroty Starzak, Marka Mitał, Renaty Stochła, Małgorzaty Fornal, Marii Wójcik.

13. Bóg zapłać za dalsze ofiary na chrzcielnicę (2 200 zł).

14. Na stoliku za ławkami wyłożona jest darmowa gazeta „Dobre nowiny” (200 szt.) – zachęcamy do lektury.