Utrudnienia na ul. Jana Pawła II

UTRUDNIENIA NA JANA PAWŁA II

Szanowni Państwo,

Trwa remont ulicy Jana Pawła II w Rzeszowie. Z końcem listopada rozpocznie się kolejny etap prac – układanie warstw bitumicznych na ul. Jana Pawła II, ul. Senatorskiej, ul. Miejskiej oraz ul. Gościnnej.

Prace będą realizowane w dniach: 29.11 – 01.12.2016 (włącznie). W związku z powyższym pojawią się utrudnienia dla kierowców i mieszkańców.

W dn. 29.11 – 01.12.2016 (włącznie) ulica Jana Pawła II będzie całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów samochodowych na odcinku ok. 1,2 km – od ul. Kwiatkowskiego do pierwszych zabudowań za ul. Św. Antoniego. Nie będzie możliwy wjazd z ul. Jana Pawła II w ul. Senatorską i ul. Gościnną. Mieszkańcy remontowanego odcinka ul. Jana Pawła II oraz ul. Papieskiej będą mogli dotrzeć pieszo do swoich domów.

Prace bitumiczne na ul. Senatorskiej zostały zaplanowane na dzień 1 grudnia i obejmą odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ulicą Miejską. Ulica Miejska będzie także częściowo wyłączona z ruchu (tu prace obejmą odcinek ok. 30 m, na samym jej skrzyżowaniu z ul.  Senatorską). W dniach 29-30 listopada mieszkańcy ul. Senatorskiej, Miejskiej i Św. Antoniego będą mogli dojechać do swoich domów korzystając z ulic: Miejskiej, Strzelców oraz  Jana Pawła II ale od strony ul. Budziwojskiej. Wyjątkiem będzie 1 grudnia gdy dojazd do ul. Senatorskiej będzie możliwy od strony ul. Porąbki.

Ul. Gościnna także będzie remontowana na odcinku ok. 30 m (skrzyżowanie z ul. Jana Pawła II). Jej mieszkańcy będą mogli dotrzeć do domów korzystając z ul. Wojtyły.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Apelujemy o uwagę i ostrożność. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Piotr Maślona

Kierownik Budowy