Intencje Mszalne 09.01.2017 – 15.01.2017 r.

Poniedziałek: 09.01

7.00 1.       + Stanisław Kotula oraz zmarli z rodziny

2.       + Antoni Huchla od sąsiadów Kroków

3.       + Jan Grodecki od Krzysztofa i Ewy Kotula z rodziną

4.       + Eugeniusz Paśko od rodziny Borowców i Lubasów (x. gośc)

18.00 1.       + Andrzej Procyk od żony z synem (x. gośc)

 

Wtorek: 10.01

7.00 1.       + Antoni Huchla od rodziny Chwaszczów i Muriaszów, sąsiadów córki Małgorzaty

2.       + Tadeusz Tondera od koleżanek i kolegów Doroty i Zbigniewa z pracy z wydziału odlewni precyzyjnej

3.       + Stanisława (k) Wyjas od rodziny Tobiaszów

18.00 1.       + Jan Grodecki od Stanisławy Tyniec (x. gośc)

2.       + Stanisław Musiał od rodziny Kalandyków (x. gośc)

 

Środa: 11.01

7.00 1.       + Antoni Huchla od kuzynki Zofii Klimasz

2.       + Genowefa Kozik od sąsiadów z ul Porąbki, Jesionowej i Senatorskiej

3.       + Emil Kuczmarz od syna Czesława z rodziną

18.00 1.       Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Roberta w 25 r. ślubu (x. gośc)

 

Czwartek: 12.01

7.00 1.       + Antoni Huchla od róży Eugeniusza Nitki

2.       + Józef Konkol od Lesława z rodziną

3.       + Maria Kmiotek od Joanny i Szczepana Bal

18.00 1.       + Andrzej Procyk od żony z synem (x. gość)

2.       + Alicja Kotowicz od Doroty i Roberta Skibów (x. gośc)

 

Piątek: 13.01

7.00 1.       + Jan Grodecki od rodziny Kowalskich

2.       + Eugeniusz Paśko od kolegi Antoniego Stachurskiego

3.       + Stanisława (k) Wyjas od Boczarów z Siedlisk

18.00 1.       + Genowefa Kozik od sąsiadów z ul. Porąbki, Jesionowej i Senatorskiej (x. gośc)

2.       + Alicja Kotowicz od Marii i Ryszarda Hadała z rodziną (x. gośc)

 

Sobota: 14.01

7.00 1.       + Jan Grodecki od Władysława Czochara

2.       + Stanisław Musiał od Rozalii Jacek

3.       + Eugeniusz Paśko od Leszka Danilczuka z rodzicami

4.       + Genowefa Kozik od kuzyna Ślęczki ze Straszydla (x. gośc)

18.00 1.        + Maria i Stanisław Szczygieł (x. gośc)

 

NIEDZIELA: 15.01

7.00 + Aleksandra i Eugeniusz Stachyra
9.00 1.       + Bronisława Bożek od sąsiadów z Herbowej i Chmielnej (x. rodak)

2.       + Stefan Szwed, Helena, Stefania, Władysław

10.30 1.       + Bogdan Szczęch w 3 r. śmierci oraz + Józef Szczęch

2.       + Tadeusz Wacławek w6 r. śmierci (x. gośc)

12.00 + Józef i Julia Chmiel
16.00 + Adam Piekiełek i zmarli z rodziny
18.00 + Maria i Michał Lasota

 

Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój