Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą, 08.10.2017 r.

1. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo różańcowe.

2. W tygodniu różaniec po Mszy św. o godz. 18.00, a w czwartki przed Mszą św. Serdecznie zapraszamy do modlitwy różańcowej. Prosimy rodziców wraz z dziećmi szkolnymi, a zwłaszcza z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

3. We wtorek różaniec ofiarujemy w intencji poszanowania ludzkiego życia – zapraszamy członków Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

4. W czwartek od 17.15 adoracja i spowiedź, o 18.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

5. W piątek 13 października 100 rocznica zakończenia objawień fatimskich, zapraszamy na różaniec.

6. W sobotę będzie pielgrzymka kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum do Siedlisk – gdzie jest sanktuarium bł. ks. Józefa Kowalskiego – męczennika za różaniec. Prosimy, aby rodzice dowieźli tam młodzież na godz. 9.00. Podczas nabożeństwa kandydaci otrzymają różańce.

7. W sobotę przezywać będziemy Dzień Dziecka Utraconego – na Mszę św. i różaniec zapraszamy rodziców, którzy w różny sposób utracili swoje dzieci. Prosimy, aby w tym dniu nawiedzili też groby swoich dzieci.

8. W przyszłą niedzielę przybędzie do nas o. Theotime Akpako – czarnoskóry kombonianin z rodem z Beninu, który wygłosi słowo Boże i będzie rozprowadzał materiały i tematyce misyjnej.

9. Spotkania: ministranci i lektorzy w poniedziałek o 18.00, oaza w piątek o 16.30 i 18.00, młodzież w sobotę o 18.00.

10. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – bł. Wincentego Kadłubka, w czwartek – bł. Jana Beyzyma, w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego.

11. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Budziwojskiej prosimy rodziny: Stanisławy Skoczylas, Agnieszki Jamrozek, Marii Prędki, Janiny Ocieczek, Ireny Knutel, Danuty Początek, Magdaleny Szybka, Zofii Janda, Wioletty Cieleń, Małgorzaty Wilga.

12. Z wyprzedzeniem podajemy terminy spotkań rodziców dzieci komunijnych: 23 października – IIIa, 24 października – IIIb, 25 października – IIIc. Spotkania będą o 19.00 w salce pod kościołem.

13. Bardzo prosimy, aby w tym tygodniu na cmentarzu znieść do śmietnika wieńce z grobów – planowane jest ich wywiezienie.

14. Dzisiaj Dzień Papieski – zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży.