Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą, 22.10.2017 r.

OGŁOSZENIA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
22 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która w kościele rozpoczyna Tydzień Misyjny.

2. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo różańcowe, w tygodniu po Mszy św. wieczornej, a w czwartek o 18.00. Zapraszamy do modlitwy różańcowej.

3. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Józefa Bilczewskiego, wtorek – bł. ks. Jana Balickiego, sobota – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Spotkania dla rodziców dzieci komunijnych: poniedziałek – IIIa, wtorek – IIIb, środa – IIIc, o 19.00 w salce pod kościołem.

5. Spotkania grup młodzieżowych: ministranci i lektorzy – w poniedziałek, kandydaci do bierzmowania z III klasy gimnazjum – we środę o 19.00, oaza – w piątek, młodzież – w sobotę.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla uczniów klas I z naszej szkoły i zawierzenie się opiece św. Anioła Stróża. Zapraszamy dzieci, rodziców, wychowawców i dyrekcję szkoły. Różaniec róża Rozalii Jacek.

7. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła w tym tygodniu prosimy z ul. Budziwojskiej rodziny – Renaty Bator, Renaty Ryba, Agaty Ryba, Danuty Krztoń, Anny Cupryś, Adama Kozik, Stanisławy Tobiasz, Małgorzaty Tobiasz, Izabeli Liskowicz, Teresy Basiura.

8. Bóg zapłać za ofiary inwestycyjne z ubiegłej niedzieli – złożono 10 500 zł.

9. Ustalony jest termin parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej, odbędzie się ona od 30 czerwca do 7 lipca przyszłego roku. Potrzebny jest paszport. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

10. Na stoliku są kartki na wypominki za naszych zmarłych – składamy je w kopertach na tacę lub u siostry w zakrystii.

11. Bardzo prosimy, aby śmiecie na cmentarzu składować tak jak wskazują tabliczki: wypalone znicze i wkłady oraz plastik do kontenerów blaszanych, natomiast trawę i gałęzie oraz wieńce i kwiaty do śmietnika kamiennego – układamy od tylnej ściany. Na cmentarzu wystawiona jest już kabina toaletowa.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Jackowi Szczęchowi za dzisiejsze słowo o „Moralności życia małżeńskiego” oraz za cały cykl rozważań o rodzinie i małżeństwie, który tego roku wygłosił w naszej parafii. Bóg zapłać! Tematy te kontynuować będziemy w przyszłym roku.