Ogłoszenia na XIII Niedzielę zwykłą, 01.07.2018 r.

OGŁOSZENIA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
1 LIPCA 2018 R.

1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc lipiec, który poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Chrystusa – litania przez cały miesiąc po Mszy porannej.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 koncert pieśni chóralnej w wykonaniu chóru męskiego „Harfa” z Bielska-Białej i chóru żeńskiego „Fontes” z naszej parafii. Zapraszamy.

3. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

4. We środę Nowenna do Matki Bożej.

5. I czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – od 17.15 adoracja i okazja do spowiedzi.

6. I piątek miesiąca: spowiedź od 6.30 oraz od 16.30 – komunia o 17.00 i 17.30, zapraszamy dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania, o 18.00 Msza śa.. i nabożeństwo do Bożego Serca.

7. W piątek o godz. 14.00 nasza parafia gościć będzie ok 400 pieszych pielgrzymów z Przemyśla do Częstochowy. Bardzo serdecznie prosimy parafian o dostarczenie dla pielgrzymów: ciasta, wody mineralnej i kompotu. Okażmy gościnność. Pielgrzymi obiecują modlitwę za swoich dobroczyńców.

8. I sobota – po Mszy wieczornej różaniec fatimski. Rozpoczęcie nowenny przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej – zapraszamy czcicieli szkaplerza.

9. W tym miesiącu do chorych udamy się w pierwszą sobotę od godz. 9.00 – równocześnie do Villa Seniora i do chorych po domach.

10. Różaniec w niedzielę róża Teresy Basiura.

11. Zapowiedzi: Łukasz Prędki – Andżelika Rokita (zap. I); Mariusz Bator – Justyna Paśko (zap. III).

12. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną, która wyniosła 10 250 zł. Dziękujemy za ofiary składane w inne niedziele i wpłacane na konto.

13. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Jana Pawła II prosimy rodziny: Agnieszki bać, Anny Knap, Anny Kmiotek, Anny Kłapkowskiej, Magdaleny Karlik, Moniki Wolińskiej, Karoliny Sosnówka, Eweliny Piwko, Anety Kuc-Muniak, Moniki Żesławskiej, Barbary Radziszewskiej, Ewy Chorzępa.

14. Dożynki parafialne będą w niedzielę 19 sierpnia na Mszy św. o godz. 12.00. O przygotowanie wieńców prosimy zespoły ludowe „Budziwojce” i „Wesołe kumoszki”.

15. W okresie wakacyjnym, kiedy mamy więcej wolnego czasu zapraszamy w dni powszednie na Mszę św., na nabożeństwa, adoracje i spowiedź.

Do użytku wewnętrznego parafii!