Ogłoszenia na IV Niedzielę wielkiego Postu, 31.03.2019 r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – OGŁOSZENIA
31 MARCA 2019 R.

1. Dzisiaj o 17.00 Gorzkie Żale – taca na Boży Grób.

2. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Zbiórka ministrantów i lektorów.

3. We środę Nabożeństwo do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania z kl. VIII i III gimnazjum.

4. I czwartek miesiąca od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi. Po Mszy wieczornej katecheza dla dorosłych „Radość Ewangelii”.

5. I piątek miesiąca: 6.30 spowiedź, 8.30 wyjazd do chorych, 16.30 spowiedź – Komunia o 17.00 i 17.30, nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 i 20.00. Spotkania oazy.

6. I sobota miesiąca – po Mszy wieczornej różaniec fatimski.

7. W niedzielę Droga Krzyżowa o 6.30, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, Gorzkie Żale o 17.00.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Piotr Gnat – dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji w Rzeszowie. W rekolekcjach będzie nam towarzyszył bł. ks. Józef Kowalski – męczennik, który 20 lat temu został beatyfikowany. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach, które są ważnym elementem w religijnym i pobożnym przeżywaniu Wielkiego Postu. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby wydały dobre owoce. O tę modlitwę prosimy przez cały tydzień szczególnie braci i siostry różańcowe. W tych dniach w intencji naszej parafii modlą się siostry karmelitanki w klasztorach w Orange (Francja), w Reykjaviku (Islandia) i w Tromso (Norwegia).

9. Zapowiedzi: Patryk Fąfara – Ewa Kuraś (zap. I); Patryk Stolarski – Sylwia Rzemieniec, Jakub Szymański – Magdalena Drzał, Łukasz Kozioł – Joanna Pitera, Tomasz Głód – Agata Konieczny (zap. II); Wojciech Matwij – Paulina Trzyna (zap. III).

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Porąbki prosimy rodziny: Magdaleny Ostrowskiej, Iwony Tłuczek, Agnieszki Słowik, Barbary Borla, Janiny Pankiewicz, Agnieszki Szlachta, Bogumiły Woźniak, Alicji Wojtas, Laury Cag, Bogumiły Lubera, Alicji Głodowskiej, Grażyny Cag, Barbary Południak, Krystyny Chyła.

11. Na stoliczku za ławkami jest nowy numer darmowej gazety „Dobre nowy” (200 sztyk) – zapraszamy do lektury.

12. W przyszłą niedzielę o godz.14.00 w Domu Kultury „Budziwój” będzie zebranie wyborcze Rady Osiedla Budziwój.

Tylko do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!