Ogłoszenia na XV Niedzielę zwykłą, 14.07.2019 r.

OGŁOSZENIA – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
14 LIPCA 2019 R.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury

2. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel – zapraszamy wszystkich czcicieli szkaplerza, będzie można otrzymać szkaplerz.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.

5. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W sobotę wspomnienie bł. Czesława.

7. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. poświęcenie samochodów i modlitwy za wszystkich użytkowników ruchu drogowego za wstawiennictwem św. Krzysztofa. Zbiórka do puszek na zakup pojazdów dla misjonarzy, które są niezbędnym środkiem do ewangelizacji w krajach misyjnych. Różaniec róża Teresy Basiura.

8. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne. Dobiegło końca malowanie dachów na przedszkolu, plebanii i domu zakonnym oraz rynien.

9. Zapowiedzi: Konrad Lacroix – Ewa Klimczak i Łukasz Kantor – Anna Solecka (zap. II); P. Curyło – M. Wałek (zap. III).

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Poselskiej prosimy rodziny: Anny Szczygieł, Jerzego Kotula, Ewy Kotula, Lucyny Borowiec, Anny Czarnik, Barbary Kawa, Anny Głodowskiej, Agnieszki Bryś, Iwony Bryś, Władysława Borowiec, Zofii Pitera, Janiny Pięta, Anny Górskiej.

11. Na dolnym parkingu kościelnym jest wystawiony kontener do którego możemy składać makulaturę na pomoc misjom. Zapraszamy.