Ogłoszenia na XXIV Niedzielę zwykłą, 15.09.2019 r.

OGŁOSZENIA – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
15 WRZEŚNIA 2019 R.

1. W poniedziałek po Mszy św. nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II.

2. We wtorek o 17.30 różaniec o poszanowania życia. Po Mszy spotkanie lektorów.

3. We wtorek wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Przedszkole Sióstr będzie obchodzić swoje święto patronalne oraz 15 rocznicę powstania przedszkola. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. na godz. 18,00 dzieci uczęszczające do przedszkola wraz z rodzicami oraz absolwentów którzy na przestrzeni 15 lat uczęszczali do przedszkola.

4. We wtorek rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939 r. Modlić się będziemy za wszystkich zesłanych na Syberię i tam pomordowanych, a także o Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny.

5. W środę wspomnienie św. Stanisława Kostki – Nowenna do Matki Bożej.

6. W środę po Mszy wieczornej początek cyklu czterech katechez dla dorosłych o rzeczach ostatecznych. Zapraszamy.

7. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź. Po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

8. W czwartki o 19.30 w salce odbywają się próby Żeńskiego Chóru Parafialnego „Fontes”. Zapraszamy do chóru nowe panie. Zapewne w parafii jest wiele pań obdarzonych słuchem muzycznym i pięknym głosem. Serdecznie zapraszamy.

9. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

10. W sobotę św. Mateusza Apostoła. Próba scholii o godz. 16.00.

11. W tygodniu przypada 39 rocznica śmierci proboszcza budziwojskiego ks. Kazimierza Żydzika. Msza św. w jego intencji będzie w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.

12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na utrzymanie Katolickiego Radia „Via”. Różaniec róża Alicji Szura. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele inwestycyjne. W sierpniu złożono na ten cel 8 tysięcy zł. Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto.

13. Przyszła niedziela dedykowana jest rodzinie, przeżywana będzie pod hasłem „Rodzina sanktuarium życia”. Na każdej Mszy św. będzie odnowienie ślubowań sakramentu małżeństwa oraz indywidualne błogosławieństwo rodzin. Prosimy do kościoła przychodzić małżeństwami i rodzinami oraz tak zajmować miejsca w kościele.

14. Ogłoszenia dla oazy: spotkanie oazy młodszej w piątek o 16.30, starszej po Mszy św. wieczornej. W sobotę spotkanie całej oazy przy grillu o 16.30.

15. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Nadziei prosimy rodziny: Doroty Czarnota, Anny Głodowskiej, Elżbiety Paśkiewicz, Katarzyny Paśkiewicz, Anny Rutka, Agnieszki Materna, Renaty Kuc, Doroty Kuc, Renaty Paśko, Haliny Rzeszutko, Renaty Rzeszutko, Heleny Łyskowskiej, Elżbiety Kotula.

16. Pielgrzymka do Częstochowy będzie 7 października. Zapisy od przyszłej niedzieli.

17. Dziękujemy za makulaturę. Jutro będzie podstawiony nowy kontener.

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie