Intencje Mszalne 30.09-29-6.10.2019

Poniedziałek: 30.09

7.00 1. + Mieczysław Solecki od rodziny Skibów

2. + Władysław Tobiasz od siostrzeńca Sławomira z rodziną

3. + Edward Mendoń od Kazika Chruszcz z rodziną

18.00 1. + Tadeusz Domino (30) zakończenie Mszy gregoriańskich

2. + Zofia Najda od rodziny Konkoli z Porąbek – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. O błogosławieństwo Boże dla Karola w 18 urodziny

+ Józef Tobiasz od kuzynek Zofii i Marzeny ze Zgłobnia (Hajfa)

+ Jadwiga Dobek od kolegów z pracy syna Andrzeja – Dom Księży Seniorów (DKS)

Wtorek: 1.10

7.00 1. + Maciej Węglarz od Zuzanny Mikrut z rodz.

2. + Jan Grad od chrześniaka Adama z rodziną

3. + Janina Dudek od córki Danuty Rożkiewicz

4.  + Helena Jacek od rodziny Nalepów

18.00 1 + Lucyna, Jan Kut (1) – rozpoczęcie Mszy gregoriańskich

2. + Leonia Rzeźnik (6rocz.)

3. + Mieczysław Solecki od rodziny Wilków

+ Jadwiga Dobek od kolegów z pracy syna Andrzeja – Dom Księży Seniorów (DKS)

Środa: 2.10

7.00 1. + Danuta Wierzchałek

2. + Helena Jacek

3. + Adam Cyran od rodziny Pasierb

4. + Janina Dudek od Zofii Janda

18.00 1. + Lucyna, Jan Kut (2)

2. + Maria, Bolesław Kyc

3. + Edward Mendoń od rodziny Klimaszów

+ Jadwiga Dobek od kolegów z pracy syna Andrzeja – Dom Księży Seniorów (DKS)

Czwartek: 3.10

7.00 1. + Sławomir Paśko od chrzestnej Mamy

2. + Stanisława Siciak od Janiny Kozik z rodziną

3. + Tadeusz Domino od pracowników Firmy Inwest

4. + Jan Grad od brata Edwarda z rodziną

18.00 1. + Lucyna, Jan Kut (3)

2. + Teresa Depa

3. + Maciej Węglarz od sąsiadów Ciebierów 

 + Jadwiga Dobek od kolegów z pracy syna Andrzeja – Dom Księży Seniorów (DKS)                                                          

Piątek: 4.10

7.00 1. ++ dusze w czyśćcu cierpiące

2. + Agnieszka Homik od rodziców

3. + Maria Paśkiewicz od Marzeny Grzebyk z rodziną

18.00 1. + Lucyna, Jan Kut (4)

2. + Krystyna Pawluk

3. + Jan Grad od żony

+ Jadwiga Dobek od męża i dzieci z rodzinami – Dom Księży Seniorów (DKS)

Sobota: 5.10

7.00 1. + Janina Dudek od sąsiadów

2. + Helena Jacek od Marty Bielec z rodziną

18.00 1. + Lucyna, Jan Kut (5)

2. O szczęśliwe rozwiązanie i potrzebne łaski

3. + Edward Mendoń od Teresy – ks. Michał poza parafią

+ Jadwiga Dobek od męża i dzieci z rodzinami – Dom Księży Seniorów (DKS)

NIEDZIELA: 6.10 

7.00 1. Z róży Elżbiety Głodowskiej – w intencji sióstr i ich rodzin

2. Z róży Alicji Szura – w intencji Ojczyzny i o mądrość dla rządzących

9.00 1. + Lucyna, Jan Kut (6)

2. O błog. Boże dla Izabeli i Jana w rocznice ślubu

+ Jadwiga Dobek od męża i dzieci z rodzinami – Dom Księży Seniorów (DKS)

10.30 3. + Zdzisław Wacławek
12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Klara Kifenbaker
18.00 1. + Marian Drewniak (2rocz.), Aniela, Michał Kotula

 

Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój