Intencje Mszalne 7-13.10.2019

Poniedziałek: 7.10

7.00 1. + Lucyna, Jan Kut (7)
18.00 1. +Wiesław Materna (5 rocz.)

2. + Mieczysław Solecki od rodziny Raczaków

+ Aleksandra Głodowska od córki Danuty– Dom Księży Seniorów (DKS)

Wtorek: 8.10

7.00 1. + Lucyna, Jan Kut (8)

2. + Władysław Tobiasz od brata Józefa z rodziną

3. + Edward Mendoń od rodziny Kot i Warchoł

4.  + Maciej Węglarz od Anny Jadwisiak z rodz.

18.00 1 Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Renaty i Zygmunta w 25-lecie małżeństwa

2. + Stanisław Gliwa (18 rocz.)

3. + Jan Grad od syna z rodziną

4. + Teresa Kulikowska od córki z rodz. – zakończenie Mszy pogrzebowych

+ Aleksandra Głodowska od córki Danuty – Dom Księży Seniorów (DKS)

Środa: 9.10

7.00 1. + Lucyna, Jan Kut (9)

2. + Janina Dudek od Ryszardy z córką i synem

3. + Helena Jacek od Marii Pałka

4. + Sławomir Paśko od teściów

18.00 1. + Emilia, Józef

2. + Czesława Ziemniak (9 rocz.)

3. + Mieczysław Fień (8 rocz.)

4. + Adam Cyran od kuzynki Stefanii Michalskiej – zakończenie Mszy pogrzebowych

+ Aleksandra Głodowska od córki Danuty– Dom Księży Seniorów (DKS)

Czwartek: 10.10

7.00 1. + Lucyna, Jan Kut (10)

2. + Helena Jacek od Marii Gliwa

3. + Janina Dudek od rodziny Cag

3. + Władysław Tobiasz od siostry z rodziną

18.00 1. + Adela, Tadeusz, Kazimiera Kalandyk; Antoni, Katarzyna jopek

2. + Edward Mendoń od chóru Fontes

3. + Maciej Węglarz od rodziny Chmielów i Pałków

4. W intencji s. Lucyny o zdrowie, błog. Boże i o szczęśliwy powrót

 + Aleksandra Głodowska od córki Danuty – Dom Księży Seniorów (DKS)                                                          

Piątek: 11.10

7.00 1. + Lucyna, Jan Kut

2. + Mieczysław Solecki od rodz. Majchrów

3. + Helena Jacek od Grażyny Gliwa

18.00 1. + Anna, Tadeusz Domino

2. + Jan Grad od córki – zakończenie mszy pogrzebowych

3. + Sławomir Paśko od Teresy i Mariana Borowców

4. o Łaskę zdrowia dla Lucyny

+ Aleksandra Głodowska od córki Danuty– Dom Księży Seniorów (DKS)

Sobota: 12.10

7.00 1. + Lucyna, Jan Kut (12)

2. + Teresa Siciak od brata z żoną

3. + Agnieszka Homik od Małgorzaty i Zofii Pałka

18.00 1. Dziękczynna i o Boże błog. i opiekę Matki Bożej w 45 rocznice ślubu

2. + Adela Kalandyk

3. +  Tadeusz Domino od córki Renaty

4. + Mieczysław Solecki od Komitetu Budowy Kościoła i Rady Parafialnej – ks. Damian poza parafią

+ Aleksandra Głodowska od córki Danuty– Dom Księży Seniorów (DKS)

NIEDZIELA: 13.10 

7.00 1. Z róży Teresy Basiura– w intencji sióstr i ich rodzin

2. + Henryk Jakubiec (20 rocz.)

9.00 1. + Krzysztof Wojtachnia (6 rocz.)

2.  + Lucyna, Jan Kut (13)

3. + Władysław Ferenc; Piotr, Maria Gaweł

4. W intencjach s. Teresy z racji imienin

+ Aleksandra Głodowska od córki Danuty– Dom Księży Seniorów (DKS)

10.30 3. + Krystyna
12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Edward Domoń (19 rocz.)
18.00 1. + Alfred Prędki; Władysław, Katarzyna Lasota
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój