Intencje Mszalne 19- 25.10.2020 r.

 

Poniedziałek: 19.10

7.00 1. + Aleksandra Głodowska (19)

2. + Ks. Kazimierz Guzy od pielgrzymów do Częstochowy

3. + Antoni Kalandyk od Jana Kalandyka z rodziną

18.00 1. + Emilia, Aleksander Głodowski, Genowefa Stachurska

2. + Anna Mazur od wnuczki Barbary Prędki z rodziną

3. + Ks. Władysław Rybka

4. + Władysław Szwed od rodziny Gałkowskich

*+ Wacław Prędki (19) Tarnoszyn

Wtorek: 20.10

7.00 1. + Aleksandra Głodowska (20)

2. + Kazimiera Chmiel od chrześnicy Danuty z rodziną

3. + Maria Rałowska od Adama Kaplity z rodziną

4. + Jan Miciuda od Joanny i Jarosława Klęsk

18.00 1. + Michał, Anna Grzebyk, Józef, Aniela Hadera

2. + Zofia Piasecka, Wiktoria Miciuda

3. + Piotr, Karolina Rybka

4. + Lucjan Borowiec od córki Beaty z mężem

*+ Wacław Prędki (20) Tarnoszyn

Środa: 21.10

7.00 1.  + Aleksandra Głodowska (21)

2.  + Roman Fornal od syna Artura

3.  + Anna Mazur od wnuka Tomasza z rodziną

4. + Stanisław Lesiak od rodziny Serwatków z Parkosza

18.00 1. + Zofia, Edward, Lesław Paśko

2. + Stanisław Kozik od znajomych

3. + Maria Rałowska od chrześnicy Magdy z mężem

*+ Wacław Prędki (21) Tarnoszyn

Czwartek: 22.10

7.00 1. + Aleksandra Głodowska (22)

2.  + Maria Rałowska od Mieczysława Mazur z rodziną

3. + Katarzyna Chmiel od Eugeniusza i Heleny Szura

4. + Władysław Szwed od rodziny Warzochów

18.00 1. + Maria

2. +Józefa Kuc, ++ z rodziny

3. + Bronisława Gutkowska (2 rocz.)

*+ Wacław Prędki (22) Tarnoszyn

Piątek: 23.10

7.00 1. + Aleksandra Głodowska (23)

2. + Antoni Kalandyk od rodziny Sysolaków

3. + Kazimiera Chmiel od rodziny Świątków

4. + Jan Miciuda od rodziny Prędki

18.00 1. + Maria Zimierowicz (6 rocz.) od męża z rodziną

2. + Anna Baran od wnuków

3. + Maria, Michał Lasota

*+ Wacław Prędki (23) Tarnoszyn

Sobota: 24.10

7.00 1. + Aleksandra Głodowska (24)

2. + Roman Fornal od siostry Ireny

18.00 1. + Aniela, Teofil Borowiec, ++ rodzice

2. + Jan, Helena Dudek

3.  + Anna Miąsik (24 rocz.) od rodziny Miąsik

4. + Antoni Kalandyk od kuzynki Adeli z Hermanowej

*+ Wacław Prędki (24) Tarnoszyn

NIEDZIELA: 25.10

7.00 1. Z róży Teresy Basiura o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

2. Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Teresy i Mariana w 30-lecie małżeństwa

3. + Maksymilian, Katarzyna Ciebiera; *+ Wacław Prędki (25) Tarnoszyn

9.00 1. + Janina Prędka od siostry Marii

2.  Rudolf Trzuskot (8 rocz.), ++ z rodziny Trzuskot od rodziny Woźniców

10.30 1.  + Tadeusz, Wiktoria, Józef Słowik
12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Zofia Busz (6 rocz.), ++ z rodziny
18.00 1. + Aleksandra Głodowska (25)
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój