Intencje Mszalne 7 – 13.12.2020 r.

 

Poniedziałek 7.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Jan Miciuda od bratowej Sabiny

18.00 1. + Stanisław Bożek (4 rocz.)

2. + Janina Drążek od córki Ewy z rodziną

3. + Krystyna Liput (7)

4. + Maria Rałowska od Elżbiety i Aliny Pietrucha

*+ Aleksandra Pączek od rodziny Bobków z Lutczy- Pietropawłowsk (Kamczatka)

Wtorek: 8. 12

7.00

11.00

1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Magdalena Kotula

3. + Roman Fornal od rodziny Bombów

4. + Anna Mazur od rodziny Góraków

1. O zdrowie dla Darka

2.  + Jan Miciuda od bratowej Marty

18.00 1. O błog. Boże i zdrowie dla Grażyny i jej rodziny

2. + Krystyna Liput (8)

3. + Genowefa Mac (6 rocz.) od córki Anny z rodziną

*+ Aleksandra Pączka od rodziny Bobków z Sanoka – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Środa: 9.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Jan Miciuda od koleżanek i kolegów z pracy córki Beaty

3. + Roman Fornal od kuzynki Marii Skoczylas

4. + Anna Mazur od Adeli Bialic z Hermanowej

18.00 1. Dziękczynna za uzdrowienie z koronawirusa i o dalsze błogosławieństwo

2. + Kamil Fornal (2 rocz.)

3. + Krystyna Liput (9)

4. + Lucjan Borowiec od córki Beaty z mężem

*+ Aleksandra Pączka od sąsiadów z ul. Herbowej i Chmielnej – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Czwartek: 10.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Jan Miciuda od szwagra Mariana z rodziną

3. + Roman Fornal od kolegi Tadeusza Rudla z Hermanowej

18.00 1. + Ks. Stanisław Śliwa od Marii i Heleny

2. + Krystyna Liput (10)

3. + Anna Mazur od rodziny Mikrut

*+ Aleksandra Pączek od sąsiadów z Herbowej i Chmielnej– Pietropawłowsk (Kamczatka)

Piątek: 11.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Anna Mazur od Danuty Krawczyk z rodziną

3. + Roman Fornal od Józefa Hajnosz

4. + Jan Miciuda od swatów Nogów z rodziną

18.00 1. + Janina Drążek od córki Ewy z rodziną

2. + Krystyna Liput (11)

3. + Maria Rałowska od Grzegorza i Magdaleny Kontor

4. + Lucjan Borowiec od Stefanii i Romana Borowiec z Siedlisk – zakończenie Mszy pogrzebowych

*+ Władysława Ciura od rodziny Szalów – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Sobota: 12.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Maria Rałowska od rodziny Borowców

3.  + Jan Miciuda od wnuczek Sylwii i Natalii 

18.00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski dla rodziny i o dalsze Boże błogosławieństwo

2. + Stanisław, Maria Szczygieł

3. + Krystyna Liput (12)

4. + Aniela Lignowska (2 rocz.)

*+  Władysław Ciura od Mariana Gugały z rodzina z Siedlisk– Pietropawłowsk (Kamczatka)

NIEDZIELA: 13.12

7.00 1. + Aleksandra Kubicka
9.00 1. O błog. Boże dla Mateusza w 18 urodziny od rodziców

2.  + Krystyna Liput (13)

10.30 1. + Jan, Julia, Stanisław Szczoczarz

2. + Aniela, Józef Paśko

*+ Władysław Ciura od Wyskieli i Sowów

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych

2. o. Adam Kotula ( 1 rocz.)

16.00 1. + Zofia, Józef, Leon Kotula
18.00 1. O zdrowie i błog. Boże dla Marii i Stanisława
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój