Intencje Mszalne 8 – 14.02.2021

 

Poniedziałek  8.02

7.00 1. + Władysława Gawrońska (8)

2. + Ks. Antoni Bieszczad

3. + Roman Fornal od Haliny Jakubiec z rodziną

18.00 1. + Zbigniew Kozik

2. ++ z rodziny Kotulów i Kawalców

3. + Maria Stachurska od Marii Gliwa z rodziną

4. + Anna Mazur od rodziny Sikorów

*+Antoni Huchla (8) -Tarnoszyn

Wtorek: 9.02

7.00 1. + Władysława Gawrońska (9)

2.+ Ks. Władysław Kret

3. + Anna Mazur od rodziny Ziemniaków

4. + Władysława Ciura od bratowej Kasi i jej córki Urszuli

18.00 1. + Karol, Anna Mazur

2. + Apolonia Kościak (17 rocz.), Władysław, Zofia, Piotr

3. + Tadeusz Kozik od Anny7 i Eugeniusza Baran z Rzeszowa

4. + Tadeusz Kąkol od syna Piotra z rodziną

 *+Antoni Huchla (9) – Tarnoszyn

Środa: 10.02

7.00 1. + Władysława Gawrońska (10)

2. + Eugeniusz Szura od Aliny i Leszka Dryja

3. + Anna Mazur od rodziny Jacków

4. + Roman Fornal od  Małgorzaty i Janusza Noga

18.00 1. + Jan, Bronisława Warchoł

2. + Władysław Szwed od  Zespołu Budziwojce

3. + Tadeusz Kozik od róży Marii Mróz

*+Antoni Huchla (10) – Tarnoszyn

Czwartek: 11.02

7.00 1. + Władysława Gawrońska (11)

2. + Eugeniusz Szura od Anny i Zbigniewa Płonka

3. + Tadeusz Kozik od Augustyna Matucha z rodzina ze Straszydla

4. + Władysława Ciura od brata Mariana i Marii Cypryś

18.00 1. + Bolesław (25 rocz.), Stanisława

2. + Roman Fornal od emerytów z odlewni, od Marii, Ryszarda, Józefa – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Tadeusz Kąkol od syna Ryszarda z rodziną

*+Antoni Huchla (11) – Tarnoszyn

Piątek  12.02

7.00 1. + Władysława Gawrońska (12)

2. + Eugeniusz Szura od Krystyny i Kazimierza Skarbowskich

3. + Stanisław Paśko od sąsiadów z ul. Porąbki

4. + Anna Mazur od rodziny Raków

18.00 1. + Helena pałka od Danuty Rożkiewicz z rodziną

2. + Maria Stachurska od sąsiadów Dominów z rodziną

3. + Tadeusz Kąkol od sąsiadów Paśków

4. + Edward Myrda od syna Piotra z rodziną

*+Antoni Huchla (12) – Tarnoszyn

Sobota 13.02

7.00 1. + Władysława Gawrońska (13)

2. + Edward Myrda od córki Małgorzaty z rodziną

3. + Anna Mazur od rodziny Chrobak oraz Genowefy i Juliana Kardaś

18.00 1. + Edward, Anna Mazur

2. + Stanisław (8 rocz.)

3. + Teresa Kotarba

4. + Stanisław Paśko od córki Marty z rodziną

*+Antoni Huchla (13) – Tarnoszyn

NIEDZIELA 14.02

7.00 1. W intencji biskupów, którzy w ciągu 100 lat parafii udzielali sakramentu bierzmowania

2. + Zofia Prędka od róży Zofii Pałka

2. + Maria Jankiewicz (1 rocz.)

9.00 1. + Edward (10 rocz.), Helena Paśkiewicz

2. + Stanisław Burz od sąsiadów

10.30 1. + Halina Rokosz od Teresy i Wiesławy Krupa

2. + Maria  Landa od sąsiadów

*+Antoni Huchla (14) – Tarnoszyn

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Władysława Gawrońska (14)
18.00 1. + Aniela, Kazimierz Wilga
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój