IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – OGŁOSZENIA 25 KWIETNIA 2021 ROKU

 

 1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej. Jest to także dzień dedykowany św. Szarbelowi – modlić się będziemy przy jego relikwiach.
 1. W środę rozpocznie się także Triduum modlitw przed wspomnieniem św. Józefa-Robotnika.
 1. W czwartek adoracja od 17.15 i możliwość spowiedzi. Jest to Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.
 1. W piątek nabożeństwo do Bożego miłosierdzia.
 1. W sobotę pierwszy dzień maja – wspomnienie św. Józefa Robotnika – rozpoczęcie nabożeństw majowych, które w dni powszednie będą bezpośrednio po Mszy wieczornej. Z racji I soboty po Mszy św.  będzie różaniec fatimski.
 1. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. będzie aspersja i zawierzenie parafii św. Józefowi, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, nabożeństwo majowe o 15.30.
 1. Ogłoszenia dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII: w tym tygodniu odbędą się spotkania – w środę o 18.45 grupa I, w czwartek o 18.45 grupa II, w piątek o 18.45 grupa III. Bierzmowanie będzie w sobotę 8 maja. Z powodu epidemii będzie ono na 3 Mszach św.- o 9.00 grupa I, o 10.30 grupa II i o 12.00 grupa III. Na Mszy św. o 9.00 będzie uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Carlo Acutisa – patrona młodzieży, które nasza parafia otrzymała od diecezji w Asyżu we Włoszech. 
 1. Zapowiedzi: Dominik Jajo – Karolina Chmiel, Łukasz Słupski – Maria Kozioł, Józef Maciocha – Andżelika Paśko, Łukasz Krzak – Sylwia pasko, Grzegorz Wybraniec – Gabriela Głodowska (zap. I);  Konrad Krawczyk – Wioletta Gorzynik, Paweł Bodzioch – Magdalena Rogusz, Patryk Kyc – Magdalena Olejarczyk (zap. II); Konrad Witek – Anna Rega, Dariusz Bilski – Patrycja Pięta, Łukasz Wiewióra – Dominika Florek (zap. III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Nadziei prosimy rodziny z numerów:82, 79, 71, 61, 57, 56, 46, 44, 34, 22, 15, 17, z Podlesnej nr 76.
 1. Za ławkami jest wyłożony nowy numer darmowej gazety „Dobre Nowiny” – zapraszamy do lektury.
 1. W najbliższą środę na parkingu przy sklepie SPAR w godzinach od 10.15 do 12.15 odbierane będą darmowo przez MPGiK Rzeszów odpady niebezpieczne, np. świetlówki, żarówki, środki ochrony roślin, rozpuszczalniki, farby.