OGŁOSZENIA XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 18.07.2021 

 

 1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne. 
 1. We wtorek msza wotywna do św. Antoniego i nabożeństwo.
 1. W środę msza wotywna do Matki Bożej Śnieżnej, a po niej nowenna. 
 1. W czwartek święto św. Marii Magdaleny, adoracja od 17.15. 
 1. W piątek święto św. Brygidy, patronki Europy. Dom Kultury Country zaprasza na Strefę relaksu, wydarzenie dla dzieci i dorosłych, początek o 17.00.
 1. W sobotę wspomnienie św. Kingi dziewicy. Dom Kultury Country zaprasza na dwa wydarzenie: o 9.30 nordic walking i o 19.00 koncert kameralny zespołu Acoustic. 
 1. W przyszłą niedzielę z racji św. Krzysztofa, na każdej mszy św. poświęcenie pojazdów. Po każdej mszy, zbiórka do puszek – jeden grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr- przeznaczona będzie na samochody dla misjonarzy. W przyszłą niedzielę prosimy o prowadzenie różańca różę Krystyny Ślączki. 
 1. Z inicjatywy Papieża Franciszka, od tego roku, czwarta niedziela lipca będzie w całym Kościele obchodzona jako dzień Dziadków i osób starszych. Zapraszamy Babcie, Dziadków i Osoby Starsze do katedry rzeszowskiej na godz. 14.30. na wykład: Wartość międzypokoleniowego braterstwa i przyjaźni. O godz. 15.00 Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby.
 1. Na stoliku znajdują się ulotki w związku z remontem kapliczki z 1957 roku przy ul. Herbowej, zapraszamy do zapoznania się i zaangażowania w odnowienie kapliczki. 
 1. Zapowiedzi : Łukasz Rabczak i Karolina Wąsacz (III) ; Rafał Rejman i Anna Kochanowicz (III) ; Mariusz Bała i Sylwia Grela (III).
 1. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu prosimy z ul. Sportowców rodziny: 8 , 6c ,  6d , 3 , 10 , 15 , 14 , 14,  16 ,  18,