XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA 8 SIERPNIA 2021 R

1. W poniedziałek św. Edyty Stein męczennicy – patronki Europy.

2. We wtorek św. Wawrzyńca diakona i męczennik.

3. W środę św. Klary – Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek od 15 adoracja i możliwość spowiedzi.

5. We wtorek, środę i czwartek w naszej parafii będą organizowane rekolekcje w ramach półkolonii pod patronatem Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy chętne dzieci od 4 klasy i młodzież na 3 dniowy mini-turnus w naszej parafii. Zabawy integracyjne, spotkania w grupach z animatorami, katecheza, rajd do kościoła w Boguchwale, a na zakończenie planowany grill z tańcami, oto pewne punkty planowane w tych dniach.
Wszystkie informacje są zamieszczone na plakacie na drzwiach kościoła oraz w Internecie. Opiekunem rekolekcji jest ks. Michał. Przypominamy o zgodzie rodziców, którą należy pobrać w zakrystii.

6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

7. W sobotę św. Maksymiliana Marii Kolbego męczennika.

8. W sobotę będzie piesza pielgrzymka na odpust do sanktuarium Matki Bożej w Borku Starym. Zbiórka w kościele o 13.10. Wyjście o 13.30. Suma odpustowa w Borku o 17.00. Do domu powracamy indywidualnie – każdy na własna rękę. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Michał. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

9. W niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – na każdej Mszy św. poświęcenie ziela.

10. Różaniec w niedzielę poprowadzi róża Zofii Pałka.

11. Przyszła niedziela jest III niedzielą miesiąca dlatego prosimy o składkę inwestycyjną. Ciągle spłacamy prace wykonane przed konsekracją kościoła

12. Zapowiedzi: Rafał Rzeszutko-Gabriela Szwed (I), Marcin Jurczyk – Monika Kardasz (II); Adrian Włoch – Oliwia Gaweł (III).

13. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Karmelickiej prosimy rodziny z następujących numerów: 6, 14, 16, 20, 28, 32, 34, 40, 42, 46, 48, 54, 60, 62, 64.