Intencje Mszalne 15 – 21.11.2021 r.

 

Poniedziałek: 15.11

7.00 1. +Julia, Władysław, Eugeniusz

2. +Jan

3. +Jerzy Rożkiewicz od rodziny Kowalczyk z Tyczyna

18.00 1. +Helena Pałka (15)

2. +Tadeusz Szpiech od Bolesława Szpiech

3. +Stanisław Lech (32 rocz.)

*+Irena Kotula (15) – Barlinek;  *+Janusz Piekarz (1) – Francja; *+Eugenia Starzak od rodziny Jakubik – Gruzja (Tbilisi)

Wtorek: 16.11

7.00 1. +Grażyna, Zofia, Michał Paśkiewicz

2. +Seweryna Pasierb od Tadeusza Kot z rodziną

3. O Boże błog. dla Andrzeja i jego mamy Anny

4. O zdrowie dla Barbary i o łaskę uzdrowienia

18.00 1. +Helena Pałka (16)

2. Dziękczynna za wstawiennictwo, orędownictwo i opiekę św. Jana Pawła II

3. Dziękczynna z prośba o dalszą opiekę i łaski dla całej rodziny w naszym domu

*+Irena Kotula (16)-Barlinek; *+Janusz Piekarz (2) – Francja; *+Eugenia Starzak od kolegów z ICN Polfa Rzeszów – Gruzja

Środa: 17.11

7.00 1. ++ z rodzin Gilów i Prędkich

2. ++dusze w czyśćcu cierpiące

3. +Seweryna Pasierb od rodziny Szczęchów

4. +Jerzy Rożkiewicz od rodziny Mendoniów

18.00 1. +Helena Pałka (17)

2. +Halina Pięta (20 rocz.)

3. +Waleria, Adam Fyda

4. +Wacław Prędki od brata z żona Ireną

*+Irena Kotula (17)-Barlinek; *+Janusz Piekarz (3) – Francja; *+Eugenia Starzak – Gruzja

Czwartek 18.11

7.00 1.  +Julia, Władysław, Eugeniusz

2. +Wacław Prędki od chrześniaka Arkadiusza

3. +Jerzy Rożkiewicz od rodz. Rożkiewiczów

4. +Seweryna Pasierb od Agnieszki Michalskiej

18.00 1. +Helena Pałka (18)

2. +Leopold, Maria Warzocha

3. +Antoni, Adela, Maria Kalandyk

4. +Maciej Paździor od szwagra Piotra z rodziną

5. +Zbigniew Mierzwa od Madzi z rodziną

*+Irena Kotula (18)-Barlinek;*+Janusz Piekarz (4) – Francja;  *+Tadeusz Pitera od koleżanek  i kolegów Ines i Sławka – Gruzja

Piątek: 19.11

7.00 1.  ++ z rodziny

2.  +Wacław Prędki od siostry Krystyny z rodziną

3. +Seweryna Gober od kuzynki Danuty z rodziną

4. +Jerzy Rożkiewicz od rodziny Fornal z Lewina Brzeskiego

18.00 1. +Helena Pałka (19)

2. +Bronisława, Jan Warchoł; Lrystyna, Czesław Mazur

3. O Boże błog., łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla rodziny Bury

*+Irena Kotula (19) – Barlinek; *+Janusz Piekarz (5) – Francja; *+Tadeusz Pitera od koleżanek i kolegów Ines i Sławka – Gruzja

Sobota 20.11

7.00 1.  +Stanisława, Jan Leniart i ++ z rodziny

2. +Wacław Prędki od Haliny Jacek

*+Seweryna Pasierb od Tomasza Monikowskiego z rodziną – ks. Michał poza parafią

18.00 1. +Helena Pałka (20)

2. +Katarzyna, Jan Skoczylas

3. +Anna, Władysław Pelczar; Władysław Wisz

4. +Jerzy Rożkiewicz od Lucyny i Krystyny z synem

*+Irena Kotula (20) – Barlinek; *+Janusz Piekarz (6) – Francja; *+Tadeusz Pitera od rodziny Bialiców i Wawruchów – Gruzja

NIEDZIELA: 21.11

7.00 1.  +Maria Jacek, ++ z rodziny
9.00 1. +Klaudiusz Goryl (10 rocz.)
10.30 1. + Helena Pałka (21)

 *+Irena Kotula (21) – Barlinek; *+Janusz Piekarz (7) – Francja; *+Janina Kozik od rodz. Płociców – Gruzja

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. +Władysław Szwed (2 rocz.)
18.00 1. +Stanisław, Janusz Kotula
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój