XII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA – 19 CZERWCA 2022 R.

 

 1. Dzisiaj przeżywamy 1 rocznicę konsekracji naszej świątyni. Z wdzięcznością wspominamy ks. Kazimierza Guzego oraz fundatorów i budowniczych kościoła. Żyjących niech Bóg obdarzy swoim błogosławieństwem, a zmarłych życiem wiecznym. Jest przygotowana wystawa zdjęć z konsekracji.
 1. Trwa oktawa Bożego Ciała, w tygodniu po Mszy wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy małe dzieci do sypania kwiatów i do dzwonienia, a dzieci komunijne zapraszamy w strojach. Do świecenia zapraszamy róże różańcowe: w poniedziałek – Marii Mróz, we wtorek- Krystyny Ślączka, we środę – Elżbiety Głodowskiej, w czwartek – Alicji Szura.
 1. W czwartek zakończenie oktawy: 17.15 adoracja, 18.00 procesja. Następnie Msza św. – na którą zapraszamy uczniów kl. VIII – na zakończenie szkoły. Po Mszy św. poświęcenie wianków i błogosławieństwo małych dzieci.
 1. W czwartek Dzień Ojca. Pamiętajmy o ojcach w modlitwie. Pomoce na  FB
 1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego – nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 1. W piątek Msze św. na zakończenie roku szkolnego: godz. 8.30 klasy od IV do VII, godz. 10.30 klasy od I do III. Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli i wychowawców oraz pracowników szkoły.
 1. W piątek o 17.00 na placu przedszkolnym wspólny grill dla dzieci i młodzieży z oazy, ministrantów i scholii.
 1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 1. Zapowiedzi: Zapowiedzi: Bartosz Majcher – Sylwia Szewczyk (zap. I),  Krystian Hus – Sabina Kąkol (zap. II), Mirosław Paśko – Katarzyna Bylica (zap. II), Hubert Niewęgłowski – Katarzyna Prędka (zap. III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Jana II numery nieparzyste od 71 do 119.
 1. Rada Osiedla Budziwój, Szkółka Piłkarska Grunwald oraz Rzeszowski Dom Kultury zapraszają na Dni Osiedla Budziwój w sobotę i niedzielę na stadionie przy ul. Studzianki. W sobotę rozgrywki sportowe, a w niedzielę piknik rodzinny z występami artystycznymi, atrakcjami dla dzieci i zabawą taneczną.
 1. Przypominamy, że do 30 czerwca należy złożyć w Urzędzie Miasta deklarację o źródłach ogrzewania budynków – mieszkalnych i nie mieszkalnych. Szczegóły są wywieszone na drzwiach.
 1. Dzisiaj o 16.00 w hali przy  szkole spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami Osiedla Budziwój.