Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą, 19.02.2017 r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA, 19 LUTEGO 2017 R.

 1. Dzisiaj gościmy relikwie św. Rity.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej.
 1. W czwartek od 17.15 adoracja i okazja do spowiedzi.
 1. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 1. Spotkania: kandydaci do bierzmowania – środa o 19.00, oaza w piątek o 16.30 i 18.00, młodzież – sobota 19.00. W przyszłą niedzielę o 16.00 w „Dębinówce” zabawa karnawałowa dla dzieci i młodzieży z duszpasterstw. Różaniec róża Zofii Kapłon.
 1. Zapowiedzi: Łukasz Malinowski – Agnieszka Prędki, Przemysław Nawojski – Justyna Tarka (zap. I); Marcin Sobczak  – Wioleta Wilczyńska (zap. II), Jakub Gibała – Marlena Bukała (zap. III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Porąbki prosimy rodziny: Danuty Bąk, Heleny Szostek, Anny Burek, Renaty Głodowskiej, Czesławy Kotula, Zofii Barć, Magdaleny Trzaska, Krystyny Murias, Małgorzaty Kuliga.
 1. W I niedzielę Wielkiego Postu – 5 marca o godz. 17.00 – w kościele w Tyczynie rozpocznie się katecheza przedmałżeńska (tzw. kurs) dla naszego dekanatu. Prosimy, aby młodzi skorzystali z tej sposobności.
 1. Od dzisiaj w zakrystii trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Krakowa, podczas której nawiedzimy: Sanktuarium Miłosierdzia w Łagiewnikach, Sanktuarium Jana Pawła II „Nie lękajcie się” oraz sanktuarium św. Brata Alberta „Ecce homo”. Wyjazd 4 marca o 6.30. Koszt 70 zł.
 1. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Lourdes, Fatimy i La Salette oraz innych sanktuariów Europy, która będzie od 10 do 22 lipca br.
 1. Od jutra możemy składać makulaturę na studnię w Czadzie. Na parkingu przy transformatorze stoi kontener. Starajmy się dobrze układać paczki z makulaturą od tylnej ściany kontenera.
 1. Przypominamy o prośbie Policji i Straży Miejskiej, aby nie parkować samochodów na chodniku wzdłuż ul. Budziwojskiej. Grożą nam mandaty i blokowanie kół. Starajmy się parkować przy szkole na parkingu za sala gimnastyczną. Prosimy też, aby samochodami nie blokować wejścia do kościoła oraz zatoczki, gdzie wysiadają ludzie starsi.
 1. W Kinie „Zorza” w Rzeszowie wyświetlane są aktualnie dwa wartościowe filmy: „Zerwany kłos” – o męczeństwie bł. Karoliny Kózka i „Milczenie” o prześladowaniu chrześcijan w Japonii w XVII w.
 1. We wtorek o 9.00 w Urzędzie Miejskim w Tyczynie będzie szkolenie dla pszczelarzy nt.: Zwalczanie chorób i szkodników pszczół.