Ogłoszenia na XXV Niedzielę zwykłą, 22.09.2019 r.

OGŁOSZENIA – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
22 WRZEŚNIA 2019 R.
1. Jutro wspomnienie św. o. Pio.

2. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Po Mszy św. spotkanie ministrantów.

3. We środę nowenna do Matki Bożej. Po Mszy w salce katecheza dla dorosłych o rzeczach ostatecznych – temat: Sąd Boży – zapraszamy.

4. W czwartek od 17.15 adoracja prywatna i możliwości spowiedzi. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

5. W piątek nabożeństwo do Bożego miłosierdzia. O 16.30 spotkanie oazy młodszej, a po Mszy oazy starszej.

6. W sobotę jest ogólnoświatowa modlitwa „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach świata”. Zapraszamy na modlitwę przy krzyżu misyjnym o godz. 15.00.

7. W sobotę o 15.30 grill dla ministrantów i lektorów, a o 16.00 spotkanie scholii.

8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawicieli Wspólnoty Cenacolo (zob. http://cenacolo.pl/), którzy przedstawią swoje poruszające świadectwa. Różaniec róża Elżbiety Głodowskiej.

9. Zapowiedzi: Łukasz Wlaź – Justyna Glińska (zap. III).

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Liliowej prosimy rodziny: Janiny Baran, Anny Filipek, Edyty Szwed, Anny Szwed, Ewy Kazak, Eweliny Kozak, Barbary Bilskiej, Elżbiety Bilskiej, Ewy Cebulak oraz z ul. Laskowej rodziny: Agaty Bocheńskiej, Renaty Malinowskiej, Renaty Stanowskiej, Krystyny Chuchla, Marii Kukla.

11. W przyszłą niedzielę o 17.00 w parafii św. Michała spotkanie popielgrzymkowe grupy św. Kazimierza.

12. Dziękujemy tym, którzy wyrażają chęć spotykać się w małych grupach domowych żeby przeżyć nasze wielkie parafialne rekolekcje. W naszych małych grupach nie chcemy spotykać się po coś, nie chcemy spotykać się tak, jakbyśmy zakładali przedsiębiorstwo, które ma przynieść wymierny zysk. Chcemy spotykać się dla Jezusa. Chcemy być razem dla samej radości tworzenia wspólnoty ludzi, zebranych w Jego imię. Małe parafialne grupy to nie domowe kursy duchowości, lecz spotkania przyjaciół zebranych w imię Jezusa. Przyjaciele nie muszą spotykać się po coś. Zapraszamy do wzięcia udziału, za trzy tygodnie rozpoczniemy przeżywanie tych rekolekcji w naszych domach, na stoliku są kupony zgłoszeniowe. Informacje u ks. Damiana.

13. Doroczna pielgrzymka parafialna do Częstochowy będzie w poniedziałek 7 października. Wyjazd o 3.30 rano, powrót ok. 21.00, cena 70 zł. Zapisy od dzisiaj w zakrystii.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Piotrowi Gnatowi ze Szkoły Nowej Ewangelizacji za dzisiejsze słowo o małżeństwie sakramentalnym i rodzinie.

15. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na utrzymanie Katolickiego radia „VIA”.

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!