Intencje Mszalne 23-29.03.2020 r.

Poniedziałek 23.03

7.00 1. + Anna Krasowska (23)

2. + ks. Kazimierz Żydzik od pielgrzymów do Łagiewnik

3. + Piotr Miąsik od Jana Wójcik z rodziną

18.00 1. + Zofia Stachurska (13 rocz.)

2. + Franciszek, Stanisława, Danuta Hajnosz

3. + Maria Jankiewicz; + Władysław Szwed (23), + Lucjan Borowiec (23)

Wtorek: 24.03

7.00 1. + Anna Krasowska (24)

2. + Genowefa Głodowska od Haliny Tłuczek z rodziną

3. + Czesław Ślemp od Andrzeja Domoń z rodziną

4. + Zbigniew Filip od Sylwii i Józefa Jarosz z Podkola

18.00 1. O zdrowie i błog. Boże dla Emilki i Antosia w 2 urodziny

2. W intencji pielgrzymów do Łagiewnik i ich rodzin

3. + Józef Paśko od Józefa Kyca z rodziną;  + Władysław Szwed (24), + Lucjan Borowiec (24)

Środa: 25.03 – uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00 1 + Anna Krasowska (25)

2. + Stanisław Trojan od sąsiadki Bieda

3. + Roman Pałka od zespołu „Wesołe Kumoszki”

4. + Kazimierz Piela od Stanisława Piekiełek z Potoków

18.00 1. + Józef, Katarzyna Stachurska

2. + Krystyna Jańska od Genowefy Flis z Chorzelowa

3. + Edward Witek od Józefa Kyca; + Władysław Szwed (25), + Lucjan Borowiec (25)

Czwartek: 26.03

7.00 1. + Anna Krasowska (26)

2. + Piotr Miąsik od rodziny Dziobek z Babicy

3. + Genowefa Głodowska od Barbary i Kazimierza Bomba

3. + Czesław Ślemp od Stanisławy Domoń z rodziną

18.00 1. + Maria

2. + Antonina, Maria, Marcin Tondera

3. + Zbigniew Filip od Marii i Władysława Jarosz z Gliczarowa Górnego; + Władysław Szwed (26), + Lucjan Borowiec (26)

Piątek: 27.03

7.00 1. + Antonina Krasowska (27)

2. + Kazimierz Trojnar

3. + Roman Pałka od koleżanek z pracy córki Doroty

4. + Roman Pałka od koleżanek córki Marii z Zelmeru

18.00 1. + Julia, Jan Szczoczarz

2. + Teodozja Macher (4 rocz.)

4. + Stanisław Trojan od bratanicy Moniki z rodziną; + Władysław Szwed (27), + Lucjan Borowiec (27)

Sobota 28.03

7.00 1 + Anna Krasowska (28)

2. + Kazimierz Piela od kuzynki Zofii Szczepan

3. + Kazimierz Piela od całej rodziny Marszałków

4. + Kazimierz Piela od rodziny Wybraniec

18.00 1. + Janina, Stefan, Kazimierz Prędki

2. + Krystyna Jańska od Teresy Staroń z dziećmi z Ropczyc

3. + Roman pałka od rodziny z Borku: + Władysław Szwed (28), + Lucjan Borowiec (28)

NIEDZIELA: 22.03

7.00 1 + Helena Majcher (5 rocz.)
9.00 1.  + Sylwester, Helena Kuk

2. + Anna Krasowska (29)

10.30 1. Dziękczynna za powołanie s. Izabeli w urodziny

2. + Genowefa Sobczyk; + Władysław Szwed (29), +Lucjan Borowiec (29)

12.00 1. + Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Lesław Skowron
18.00 1. + Ludwik, Stefania (5 rocz.) Głodowski
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój