Intencje Mszalne 12- 18.10.2020 r.

 

Poniedziałek: 12.10

7.00 1. W intencji pielgrzymów do Częstochowy i ich rodzin

2. + Józef Mędrek (25 rocz.), Maria (6 rocz.)

3. + Roman Fornal od zony i córki Alicji

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (12)

2. + Helena, Edward Paśkiewicz od syna Grzegorza z rodziną

3. + Lucjan Borowiec od syna Jacka z rodziną

*+ Wacław Prędki (12) Tarnoszyn

Wtorek: 13.10

7.00 1. + Ks. Kazimierz Żydzik od pielgrzymów do Częstochowy

2. + Ks. Franciszek Rząsa od Jacka Kotuli

3. + Anna Mazur od wnuka Rafała z rodziną

4. + Kazimiera Chmiel od córki Małgorzaty z rodziną

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (13)

2. + Eugeniusz, Genowefa Tondera od wnuka

3. + Maria Rałowska od Zofii i Małgorzaty Pałka

*+ Wacław Prędki (13) Tarnoszyn

Środa: 14.10

7.00 1.  + Ks. Kazimierz Guzy od pielgrzymów do Częstochowy

2.  + Janina, Marian Kotula

3.  + Jan Miciuda od Jaworskich z Hyżnego

4. + o. Adam Kotula od Benedykta Kadłuczka z rodziną – zakończenie Mszy pogrzebowych

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (14)

2. + Józef Marianna Waliccy

3. + Aniela, Tomasz Huchla

*+ Wacław Prędki (14) Tarnoszyn

Czwartek: 15.10

7.00 1. + W intencji pielgrzymów do Częstochowy i ich rodzin

2. + Władysław Szwed od Eugeniusza Baran z rodziną

3. + Jan Głód od cioci Stanisławy i Romana Braczyków

4. + Antoni Kalandyk od rodziny Paśkiewiczów

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (15)

2. ++ dusze w czyśćcu ciepiące od Czesławy Szwed

3. + Gabrysia – dziecko nienarodzone

*+ Wacław Prędki (15) Tarnoszyn

Piątek: 16.10

7.00 1. W intencji pielgrzymów do Częstochowy i ich rodzin

2. + Kazimiera Chmiel od wnuczki Barbary

3. + Maria Rałowska od Zbigniewa

4. + Jan Miciuda od żony Aleksandry

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (16)

2. + Wiktoria, Józef Bomba

3. + Antoni Kalandyk od rodziny Cisłów

*+ Wacław Prędki (16) Tarnoszyn

Sobota: 17.10

7.00 1. +  Ks. Kazimierz Żydzik od pielgrzymów do Częstochowy

2. + Lucjan Borowiec od syna Jacka z rodziną

3. + Roman Fornal od syna Arka z żona i dziećmi

4. + Jan Głód od Katarzyny i Sławomira Braczyk – zakończenie Mszy pogrzebowych

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (17)

2. + Stanisław Konefał (2 rocz.)

3.  Dziękczynna za otrzymane łaski

*+ Wacław Prędki (17) Tarnoszyn

NIEDZIELA: 18.10

7.00 1. + Albina, Antoni Goś

*+ Wacław Prędki (18) Tarnoszyn

9.00 1. + Edward Domoń (20 rocz.)

2.  O błog. Boże dla s. Teresy z racji imienin

10.30 1.  + Władysław Ferenc, Piotr, Maria Gaweł
12.00

14.30

1. Za parafian żywych i zmarłych

1. + Antoni Kalandyk od rodziny Tekielów

16.00 1. O błog. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Patryka w 18 urodziny
18.00 1. + Aleksandra Głodowska (18)
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój