Intencje Mszalne  1– 7.03.2021

 

Poniedziałek  1.03

7.00 1. + Ks. Wiesław Augustyn

2. + Tadeusz Kąkol od rodziny Furów

3. + Stanisław Paśko od Marty i Waldka

18.00 1. + Władysława Gawrońska (29)

2. + Maria Hudyma od rodziny Danilczuków

3. +Władysława, Władysław Ciura od Artura Szeteli

4. + Maria Stachurska od rodziny Kretów ze Straszydla

5. + Andrzej Kozik od mamy

*+Antoni Huchla (29) -Tarnoszyn; + Maria Stachurska (1) – Tarnoszyn; +Eugenia Starzak (1) – Kamczatka

Wtorek: 2.03

7.00 1. + Wiesław Augustyn

2.+ Stanisław Paśko od Alfredy Sond ej z rodziną

3. + Andrzej Kozik od sąsiadów Prędkich

4. + Maria Stachurska od rodziny Szwąchów ze Straszydla

18.00 1. + Władysława Gawrońska (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich

2. + Helena, Kazimierz Jacek

3. + Edwarda Danilczuk od koleżanek z pracy synowej

4. + Anna Mazur od Anny i Janusza Mucha – zakończenie Mszy pogrzebowych

5. + Tadeusz Kąkol od sąsiadów Dareckich

 *+Antoni Huchla (30) – Tarnoszyn; +Maria Stachurska (2) – Tarnoszyn; +Eugenia Starzak (2) – Kamczatka

Środa: 3.03

7.00 1. + Stefania Michalska od sąsiadów Dudek

2. + Janina Domino od Anny Bała

3. + Tadeusz Kąkol od Jakuba Pałka z rodziną

4. + Andrzej Kozik od rodziny Ficków

18.00 1. Dziękczynna za zdane egzaminy i o dalsze błogosławieństwo

2. + Edwarda Danilczuk od koleżanek z pracy synowej

3. + Stanisław Paśko od Mariusza Paśko z rodziną

4. + Edward Myrda od swatów Dudków z Lubeni

*+Maria Stachurska (3) – Tarnoszyn; +Eugenia Starzak (3) – Kamczatka

Czwartek: 4.03

7.00 1. + Stanisław Paśko od Stanisława Bomby z rodziną

2. + Edward Myrda od rodziny Szczygłów

3. + Janina Domino od sąsiadów Bator i Fornal

4. + Stefania Michalska od Wandy Bieniek z rodziną

18.00 1. + Kazimierz Hałoń

2. + Wiesława, Stanisław Piekiełek, Grażyna Paluch (21 rocz.)

3. + Edwarda Danilczuk od koleżanek z pracy synowej

*+Maria Stachurska (4) – Tarnoszyn; +Eugenia Starzak (4) – Kamczatka

Piątek  5.03

7.00 1. + Janina Domino od Bogdana z rodzina i mamą

2. + Stefania Michalska od rodziny Bombów

3. + Stanisław Paśko od rodziny Snalarzów

4. + Tadeusz Kąkol od sąsiada Kazimierza Prędkiego

18.00 1. + Mieczysław Szydełko (15 rocz.)

2. + Grzegorz (11 rocz.)

*+Maria Stachurska (5) – Tarnoszyn; +Eugenia Starzak (5) – Kamczatka

Sobota 6.03

7.00 1. + Edward Myrda od syna Janusza z rodziną

2. + Stanisław Paśko od Stanisławy Paśko z rodziną

3. + Tadeusz Kąkol od Zofii i Małgorzaty Pałka

18.00 1. + Janina Domino od córki Jolanty

2. + Mariusz Pizło (31 rocz.)

3. + Stefania Michalska od syna Waldemara z żoną

*++Maria Stachurska (6) – Tarnoszyn; +Eugenia Starzak (6) – Kamczatka

NIEDZIELA 7.03

7.00 1. + Grażyna Paluch, Wiesława, Stanisław Piekiełek (21 rocz.)
9.00 1. + Piotr Kościak (18 rocz.), Zofia, Apolonia, Władysław

2. + Jan Ciura (20 rocz.)

10.30 1. + Maria Landa

2. +Stanisław Kozik od kolegów syna Piotra

*+Maria Stachurska (7) – Tarnoszyn; +Eugenia Starzak (7) – Kamczatka

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Franciszka, Tadeusz Zatwarniccy
18.00 1. + Maria, Kazimierz, Anna, Tadeusz Domino
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój