Ogłoszenia na XXII Niedzielę zwykłą, 02.09.2018 r.

OGŁOSZENIA – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
2 WRZEŚNIA 2018 R.

1. Dzisiaj na każdej Mszy aspersja, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

2. Jutro o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, dyrekcję szkoły i nauczycieli oraz rodziców, a także dzieci z przedszkola sióstr z rodzicami.

3. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Po Mszy spotkanie lektorów.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej, szczególnie zapraszamy czcicieli cudownego medalika.

5. I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; spowiedź od 6.30, o 17.15 adoracja i spowiedź.

6. I piątek miesiąca, 6.30 spowiedź, 9.00 wyjazd do chorych w Willa Seniora, a następnie po domach, 16, 30 spowiedź, Komunia św. o 17.00 i 17.30, 18.00 Msza św. i nabożeństwo do Serca Bożego.

7. W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej – na Mszy wieczornej poświęcenie ziarna siewnego.

8. W sobotę przypada na naszą parafię diecezjalny dzień adoracyjny. Rano zapraszamy ludzi starszych i chorych: 8.30 spowiedź, 9.00 Msza św. z udzielaniem sakramentu chorych, błogosławieństwo lourdzkie Najświętszym Sakramentem oraz zawierzenie się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po południu adoracja od godz. 17.30. Zapraszamy.

9. W sobotę o 14.30 próba scholii i spotkanie przy grillu. Serdecznie zapraszamy wszystkie scholanki. Zapraszamy też do scholii nowe dziewczyny od klasy IV.

10. W niedzielę gościć będziemy kwartet „Distinto”, różaniec róża Elżbiety Głodowskiej.

11. Dziękujemy za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Miejskiej prosimy następujące rodziny: Agnieszki Trafidło, Barbary Rzemieniec, Doroty Tarskiej, Gabrieli Urban, Anny Wyska, Krystyny Lech, Wandy Kuczyńskiej, Beaty Szczęch, Danuty Mazur, Zofii Jacek.

12. Zapowiedzi: Marcin Łojczyk-Krystyna Kot (zap. II).

13. Z wyprzedzeniem podajemy terminy spotkań rodziców dzieci komunijnych: w poniedziałek 10 września rodzice uczniów z klasy IIIa, we wtorek 11 września rodzice uczniów z klasy IIIb. Spotkania będą w salce pod kościołem o godz. 18.45.

14. Istnieje taka możliwość, aby dzieci z Budziwoja chodzące do szkół poza swoją parafią przystąpiły do I komunii w naszym kościele. Dzieci te należy zgłosić do końca września u ks. Damiana. Również dzieci z rodzin z Budziwoja które przebywają na emigracji mogą przystąpić do I Komunii w naszym kościele – dzieci te też należy zgłosić do końca września.

15. W najbliższy wtorek w Domu Kultury „Budziwój”, a w czwartek w Domu Kultury „Country” będą Dni Otwartych Drzwi w godz. od 17.00 do 19.00. Będzie możliwość spotkania z instruktorami oraz zapisania się na ciekawe zajęcia.

16. W najbliższy piątek w naszej Szkole Podstawowej o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Pana Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami Osiedla Budziwój. Omówione będą wnioski do budżetu miasta na rok 2019 oraz bieżące sprawy Osiedla. Pan Prezydent serdecznie zaprasza.

17. Witamy w parafii nową siostrę, s. Teresę Jarosz, która będzie pełniła posługę zakrystianki. Życzymy obfitości Bożej łaski.

Tylko do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie