Ogłoszenia na XIX Niedzielę zwykłą, 11.08.2019 r.

OGŁOSZENIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
11 SIERPNIA 2019 R.

1. We wtorek o 17.30 różaniec w intencji poszanowania życia ludzkiego – zapraszamy członków Duchowej Adopcji, nabożeństwo do św. Antoniego.

2. We środę wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe, nowenna do Matki Bożej.

3. W środę o 13.30 wyjście pieszej pielgrzymki na odpust do Borku Starego. Suma odpustowa w Borku o 17.00. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. W tym roku przypada 100-lecie koronacji obrazu Matki Bożej Boreckiej. Powrót we własnym zakresie.

4. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Porządek Mszy św. jak w niedzielę, na każdej Mszy św. poświęcenie ziela. W tym dniu wspominamy także „Cud nad Wisłą” z 1920 r., modlimy się za Wojsko Polskie i za Ojczyznę.

5. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 dożynki parafialne – dziękczynienie Bogu i rolnikom z tegoroczne plony. Z tydzień prosimy o składkę na cele inwestycyjne. Różaniec róża Marii Mróz.

7. Zapowiedzi: Marcin Betlej – Monika Czekańska (zap. III).

8. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Podleśnej prosimy rodziny: Marioli Koziołkiewicz, Jana Koza, Katarzyny Wójcik, Zofii Kozik, Halina Buż, Edyty Siweckiej, Wioletty Wandas, Wioletty Makowiec, Grażyny Pasierb, Katarzyny Hołody, Sylwii Wysockiej, Edyty Dawidziak, Wiolety Fornal.

9. 14 września br. w Święto Podwyższenia Krzyża we Włocławku odbędzie się ogólnopolskie spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem” – jest to kontynuacja dwóch poprzednich spotkań „Wielka Pokuta i „Różaniec do granic”. Pragniemy zorganizować wyjazd z parafii na to spotkanie. Szczegóły: wyjazd o 2.00 w nocy, koszt 100 zł (transport, ubezpieczenie, parkingi), zabieramy ze sobą suchy prowiant i napoje, konieczne jest składane krzesełko, powrót w niedzielę nad ranem, zapisy już od dzisiaj w zakrystii, zapraszamy chętnych także spoza parafii. Zobacz: https://www.polskapodkrzyzem.pl/

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!