Intencje Mszalne 30.11-6.12.2020 r.

 

Poniedziałek 30.11

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + ks. Stanisław Mac

3. ++ polecani w tegorocznych wypominkach

18.00 1. + Czesława Kotula (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich

2. + Antonina Użak

3. O błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków

4. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i św. Andrzeja dla Elżbiety i Andrzeja Głaz i ich dzieci

*+ Roman Fornal  od rodziny Szczygieł i Sosnowskich – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Wtorek: 1. 12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + o. Adam, Janina, Marian Kotula

3. + Roman Fornal od Ryszarda Fornal z rodziną

4. + Maria Rałowska od sąsiadów Głodowskich

18.00 1. + Krystyna Liput (1) – rozpoczęcie Mszy gregoriańskich

2. + Anzelm Szlachta od Anny i Zbigniewa Płonka

3. + Zofia, Szymon Raczak; Józefa Przybyło

4. + Jan Miciuda od Justyny i Bartka Zembroń

*+ Anna Mazur od rodziny Rogutów z Dynowa – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Środa: 2.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Krystyna Liput (2)

3. + Aleksandra Pączek od Wiktorii Tobiasz

4. + Roman Fornal od Krzysztofa i Wioletty Fornal

18.00 1. + Franciszek

2. + Mariusz, Stanisław, Stefania Pizło

3. + Jan Prędki od Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Budziwoju

*+ Anna Mazur od rodziny Baran ze Straszydla – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Czwartek: 3.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Krystyna Liput (3)

3.  + Jan Miciuda od Krzysztofa Jędrejko z rodziną

18.00 1. + Anzelm Szlachta od mieszkańców Chmielnej i Herbowej

2. ++ z rodzin Kaltów, Świdrów i Walickich

3. + Wiesława, Franciszek, Katarzyna, Stanisław, Mieczysław Trojan

*+ Anna Mazur od rodziny Stochła ze Straszydla– Pietropawłowsk (Kamczatka)

Piątek: 4.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. +  Krystyna Liput (4)

3. + Roman Fornal od chrzestnej Małgorzaty z rodziną

4. Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa z grzechy świata od Olgi Kotula

18.00 1. + Aniela Pięta

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Miriam

*+ Anna Mazur od Roberta Bialic z Hermanowej – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Sobota: 5.12

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Administracji Izby Skarbowej w Rzeszowie

2. + Krystyna Liput (5)

3. + Maria Rałowska od córki chrzestnej Bernardety

18.00 1. + Maciej Paździor od mamy

2. + Jan Prędki od Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Budziwoju

3. + Janina Drążek od córki Ewy z rodziną 

*+  Anna Mazur od Cecylii Wąs z rodziną– Pietropawłowsk (Kamczatka)

NIEDZIELA: 6.12

7.00 1. + Wiesław Materna (6 rocz.)

*+ Anna Mazur od róży różańcowej

9.00 1. O błog. Boże dla Mateusza w 18 urodziny od rodziców

2. + Bronisława Warzybok (10 rocz.)

3.  + Krystyna Liput (6)

10.30 1.  + Anna Dudek

2. + Ks. Stanisław Śliwa od Marii i Heleny

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. Dziękczynna i o Boże błog. dla s. Lidii i p. Marianny oraz pozostałych pracowników Przedszkola Sióstr Serafitek w Rzeszowie
18.00 1. Dziękczynna w 30-lecie ślubu, o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnucząt
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój