Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu, 13 grudnia 2015 r.

OGŁOSZENIA – III NIEDZIELA ADWENTU 13 GRUDNIA 2015 R.

1. Dzisiaj Niedziela „Gaudete”, zbiórka do puszek na dzieło miłosierdzia – ufundowanie dożywiania w szkole dla dwójki dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia.

2. W tygodniu Msze św. o 7.00 i 18.00 – roraty, na które zapraszamy wszystkich.

3. W środę rozpocznie się Nowenna do Dzieciątka Jezus.

4. W czwartek o 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 20.00 czuwanie dla młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży.

5. W sobotę będzie nasza parafialna spowiedź adwentowa. O 9.00 nabożeństwo pokutne przygotowujące do spowiedzi, w którym staramy się uczestniczyć; spowiedź od 9.30 do 12.00 (przerwa 10.45 – 11.15); po południu spowiedź od 16.00 do 18.00 (przerwa od 17.00 do 17.30). Spowiedzi nie odkładajmy. Będzie ponad 20 spowiedników. Pamiętajmy, aby zabrać książeczkę do nabożeństwa.W sobotę od 9.00 zaopatrzymy chorych na święta – prosimy zgłaszać w zakrystii.Prosimy wszystkich, a zwłaszcza członków żywego różańca o modlitwę o dobrą spowiedź adwentową dla naszej parafii.

6. Spotkania ministrantów, lektorów, oazy i młodzieży i stałych porach.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 poświęcenie bożonarodzeniowych żłóbków dla dzieci piecio i sześcioletnich z grupy 3 i 4 z przedszkola przy naszej szkole. Prosimy, aby dzieci wraz z rodzicami zajęły miejsca w pierwszych ławkach we wszystkich 4 rzędach. Różaniec róża Zofii Kapłon.

8. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Pogodne Wzgórze prosimy rodziny: Eweliny Bulsa, Grażyny Siębor, Jolanty Pasterz, Teresy Synoś, Beaty Malak, Anety Rybak, Beaty Mianowskiej, Aliny Grys, Jolanty Pelc, Elżbiety Gierula.

9. U siostry w zakrystii są do nabycia opłatki na stół wigilijny.