Ogłoszenia – V Niedziela Zwykła, 5.02.2017 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA
5 LUTEGO 2017 R.

1. Dzisiaj na każdej Mszy św. aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

2. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek adoracja prywatna od 17.15 z możliwością spowiedzi.

5. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W sobotę jest Światowy Dzień Chorego: o 8.30 spowiedź, o 9.00 Msza św. z udzielaniem sakramentu chorych, po Mszy św. błogosławieństwo lourdzkie Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy wszystkich chorych zarówno młodych jak i starszych.

7. W niedzielę na Mszy św. o 12.00 poświęcenie książeczek dla dzieci I – komunijnych z klas III. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Różaniec róża Zofii Pałka.

8. Spotkania: ministranci – poniedziałek o 18.00; lektorzy – wtorek o 18.00; kandydaci do bierzmowania – środa o 19.00; oaza – piątek 16.30 i 18.00; schola – sobota o 10.00; młodzież – sobota o 19.00.

9. Zapowiedzi: Jakub Gibała – Marlena Bukała (zap. I), Oskar Kawa – Małgorzata Basisty (zap. II).

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu prosimy rodziny: z ul. Jesionowej- Anny Czemarnik, Anny Borowiec, Bożeny Klimczak, Marii Pałka, Krzysztofy Miciuda; z ul. Senatorskiej – Doroty Skiba, Andrzeja Zimierowicz, Małgorzaty Kurzydło; z ul. Porąbki – Tadeusza Kozik, Pauliny Puławskiej, Aliny Borowiec.

11. Bóg zapłać za ofiary na trędowatych. Nasza parafia podejmie się budowy studni głębinowej dla jednej z wiosek w Czadzie w Afryce. Szczegóły podane będą w najbliższym czasie. Bóg zapłać za ufundowanie sediliów – 6 krzeseł na miejsce przewodniczenia.

12. W Domu Kultury „Budziwój” 10 lutego o 17.00 odbędzie sia zabawa karnawałowa dla dzieci. Natomiast Dom Kultury „Country” zaprasza na zajęcia do siłowni, które prowadzi instruktor.

13. Organizowany jest w Rzeszowie bezpłatny kurs języka angielskiego – szczegóły na parafialnym FB.

14. Na małym stoliczku za ławkami jest darmowy numer gazety „Dobre nowiny” (200 sztuk), który zawiera ciekawe artykuły, m.in. o objawieniach w Fatimie.