Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą, 03.09.2017 r.

OGŁOSZENIA – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
3 WRZEŚNIA 2017 R.

1. Jutro o 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego – zapraszamy dzieci z rodzicami, dyrekcje szkoły oraz nauczycieli i wychowawców, a także całe przedszkole sióstr. O 16.00 pogrzeb Józefa Tłuczka z ul. Podleśnej.

2. We wtorek na naszą parafie przypada dzień adoracyjny. Na godz. 9.00 zapraszamy starszych i chorych – od 8.30 spowiedź, Msza św. z udzielaniem sakramentu chorych, błogosławieństwo lourdzkie Najświętszym Sakramentem, zawierzenie chorych Bożemu Sercu. Po południu adoracja prywatna od 17.15. Zapraszamy. O 14.00 pogrzeb Andrzeja Bilskiego z ul. Liliowej.

3. We wtorek o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii. Zapraszamy członków.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej.

5. I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania do służby Bożej, od 17.15 adoracja i spowiedź.

6. W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej – poświęcenie ziarna na zasiew. W tym dniu w całej Polsce na Mszach św. będzie poświęcenie parafii i rodzin Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, jako kontynuacja poświęcenia Polski, którego w czerwcu w sanktuarium na Krzeptówkach w Zakopanem dokonali księża biskupi. Jest to sprawa ważna – o takie zawierzenie prosiła Matka Boża w Fatimie. Zapraszamy.

7. W sobotę spotkanie scholii: o 14.00 próba śpiewu, o 15.00 grill. Zapraszamy wszystkie scholanki, zapraszamy także nowe dziewczyny z klas od III do VII ze szkoły podstawowej. Prosimy rodziców, aby zachęcili swoje córki do uczestnictwa w scholii.

8. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiary do puszek na utrzymanie Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Każda parafia na Seminarium przekazuje pierwszą składkę miesiąca. Kiedyś dla Seminarium składaliśmy też płody ziemi, teraz jest to dodatkowa ofiara jesienna.

9. Zapowiedzi: Radosław Nowak – Zuzanna Opielowska (zap.III).

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Budziwojskiej prosimy rodziny: Reginy Kędzior, Elżbiety Szewczyk, Magdaleny Pięta, Anety Jabłońskiej, Iwony Żarów, Iwony Jodłowskiej, Danuty Błońskiej, Anny Jopek, Krystyny Jopek, Ewy Głodowskiej.

11. W poniedziałek w Domu Kultury „Budziwój” w godz. od 17 do 19.00 będą zapisy na zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zaś w Domu Kultury „Country” zapisy będą we środę w tych samych godzinach.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Edwardowi Ryfie – misjonarzowi w Czadzie za słowo o misjach. Dziękujemy serdecznie wszystkim ofiarodawcom na studnię głębinową i na utrzymanie misjonarza. Bóg zapłać!

13. Dzisiaj po Mszach św. jest zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez huragany, z tych ofiar Caritas Polska zorganizuje pomoc.