Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia, 08.04.2018 r.

OGŁOSZENIA- NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA
8 KWIETNIA 2018 R.

1. Dzisiaj przypada święto patronalne Caritas. Bardzo serdecznie dziękujemy za posługę paniom z Parafialnego Zespołu Caritas oraz dzieciom i młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas.

2. Dzisiaj o godz. 19.00 w Domu Kultury w Tyczynie spektakl teatralny „Józef Błogosławiony” o bł. ks. Józefie Kowalskim. Zachęcamy.

3. Jutro przeniesiona Uroczystość Zwiastowania Pańskiego: o 17.30 różaniec w intencji poszanowania życia ludzkiego, a na Mszy św. wieczornej będzie uroczyste przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – deklaracje do wypełnienia są na stoliczku za ławkami (kto nie może być jutro może deklaracje złożyć w inny dzień do skarbony w balaskach).

4. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

5. We środę Nowenna do Matki Bożej.

6. W czwartek od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.

7. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

8. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę na cele inwestycyjne.

9. Spotkania duszpasterskie: kandydaci do bierzmowania z VII klas szkoły podstawowej we wtorek o 19.00, oaza w piątek, duszpasterstwo młodzieży w sobotę o 18.30

10. W czasie wakacji organizowane są turnusy rekolekcyjno-wypoczynkowe dla ministrantów, lektorów i oazy. Zachęcamy do wyjazdu. Rodziców oraz dzieci i młodzież prosimy o kontakt z ks. Maćkiem.

11. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Ustronnej prosimy rodziny: Bożeny Ruszała, Edyty Dziedzic, Beaty Tarka, Jadwigi Gaweł, Anny Pelc, Lidii Niemiec, Emilii Błahut, Bernadety Głód, Leokadii Lampart, Ewy Pszeniczny, Agnieszki Mazur, Hanny Babula, Małgorzaty Kadłuczko.

12. Zapowiedzi: Waldemar Głodowski-Aneta Kobylarz, Wojciech Miąsik – Ewelina Bałchan (zap. I), Piotr Olejarz-Magdalena Głowiak (zap. II).

13. W piątek na parkingu podstawiony będzie kontener na makulaturę – cel pomoc misjom. Zapraszamy do przynoszenia makulatury.

14. Spotkania rodziców dzieci komunijnych: kl. IIIa – poniedziałek 16 kwietnia, kl. IIIb – wtorek 17 kwietnia, kl. IIIc – środa 18 kwietnia. Spotkania będą o 18.45 w salce pod kościołem.

15. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z II klas gimnazjum będzie we środę 25 kwietnia o godz. 19.00 w kościele. Na stoliczku za ławkami wyłożone są deklaracje zgłoszeniowe, które wypełnione należy przynieść na spotkanie. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania odbywa się w parafii zamieszkania.