Ogłoszenia na XI Niedzielę zwykłą, 17.06.2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
17 CZERWCA 2018 R.

1. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo do Bożego Serca.

2. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

3. We środę Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek od 17.15 adoracja i okazja do spowiedzi.

5. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego – zapraszamy wszystkich uczniów, a także dyrekcje, nauczycieli i wychowawców oraz rodziców. Wieczorem po Mszy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, różaniec róża Zofii Pałka.

7. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na cele inwestycyjne.

8. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z szeregówki nr 106 z ul. Jana Pawła II prosimy następujące rodziny: Małgorzaty Frycz, Doroty Ślęczka, Agnieszki Mierzwa, Anny Globisz, Zofii Madej, Kazimiery Sondej, Weroniki Błażej, Edyty Kalandyk, Natalii Wazio, Pauliny Wójcik.

9. Zapowiedzi: Mariusz Bator – Justyna Paśko (zap. I), Adam Szeląg- Klaudia Golec, Patryk Masłowski – Katarzyna Chciuk (zap.II); Daniel Rysz-Dorota Kot (zap. III).

10. Dzisiaj od 15.00 Dni Osiedla Budziwój przy Domu Kultury Country, o 16.00 grill dla dziecięcych i młodzieżowych grup duszpasterskich w „Dębinówce”.

11. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 wyjazd dzieci i młodzieży z grup duszpasterskich na wycieczkę do Energylandii w Zatorze.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na misje w Republice Południowej Afryki składane w czasie odpustu za „Chleb św. Antoniego”. Złożono 3 300 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

13. Na parkingu wystawiony jest kontener na makulaturę, będzie stał aż do całkowitego napełnienia. Prosimy o składanie makulatury, za którą chcemy ufundować stypendia szkolne dla młodzieży w Czadzie.

14. Trwają zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy – Grupa św. Kazimierza. Zapisywać się można dziś i w przyszłą niedzielę w katedrze i w kościele św. Michała po Mszach św. Ksiądz biskup Jan zachęca do pielgrzymowania w specjalnym słowie.

15. W 2019 roku rocznica I Komunii będzie w II niedzielę maja, natomiast uroczystość I Komunii będzie w III niedzielę maja – są to terminy stałe w naszej parafii. Istnieje możliwość, aby te dzieci z naszej parafii, które uczęszczają do szkół poza parafią przystępowały od I Komunii w naszym kościele. Dzieci te prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej do końca września br.