Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę zwykłą, 22.07.2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
22 LIPCA 2018 R.

1. Dzisiaj opiece Bożej zawierzamy przez wstawiennictwo św. Krzysztofa wszystkich użytkowników ruchu drogowego.

2. W poniedziałek św. Brygidy – patronki Europy.

3. We wtorek św. Kingi – nabożeństwo do św. Antoniego.

4. W środę św. Jakuba Apostoła – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek św. Joachima i Anny – od 17.15 adoracja i spowiedź.

6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

7. Zapowiedzi: Krzysztof Początek – Dominika Żyradzka, Damian Lew – Agnieszka Paśko (zap. II); Dariusz Leniart – Ewelina Janda (zap. III).

8. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Miejskiej prosimy rodziny: Elżbiety Lasoty-Lach, Moniki Lasota, Urszuli Lasota, Marii Lasota, Renaty Pasierb, Zofii Michalskiej, Mariny Michalskiej, Wioletty Siwy, Bronisławy Czekaj, Renaty Kucaj, Barbary Kulawskiej.

9. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli, która wyniosła 8 400 zł. Bóg zapłać za ofiary składane w inne niedziele i za wpłacane na konto parafialne.

10. W przyszłą niedzielę w katedrze o godz. 15.00 spotkanie przedpielgrzymkowe Grupy św. Kazimierza Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Będzie tez możliwość zapisania się na pielgrzymkę.

11. Nasza parafianka Izabela Pałka przed kilku laty wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Ma za sobą już czas postulatu i nowicjatu, a w najbliższy czwartek składać będzie pierwsze czasowe śluby zakonne. Pamiętajmy o niej w tym tygodniu w naszych modlitwach. Módlmy się za nią teraz wspólnie: Pod Twoja obronę…

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!