OGŁOSZENIA – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

 1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o 17.00, w tygodniu po Mszy wieczornej, w czwartki przed Mszą – zapraszamy do modlitwy.
 1. Jutro pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o 3.30. Jadą dwa autobusy i bus – zajmujemy miejsce w tym autobusie do którego jesteśmy zapisani. Jest jedno wolne miejsce w autobusie i dwa miejsca w busie. Można się dopisać.
 1. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
 1. We wtorek spotkanie ministrantów.
 1. W środę po Mszy św. katecheza dla dorosłych o rzeczach ostatecznych człowieka.
 1. We czwartek adoracja i spowiedź od 17.15. Na nabożeństwie o godz.18.00 wręczenie różańców kandydatom do bierzmowania z klas VIII, natomiast po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII i ich rodziców.
 1. W piątek o 16.30 spotkanie oazy młodszej, po Mszy oazy starszej.
 1. W sobotę wspomnienie bł. o. Jana Beyzyma – posługiwacza trędowatych na Madagaskarze. O godz. 6.00 wyjazd w Bieszczady z dolnego parkingu.
 1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańmy, chodźmy” – będzie zbiórka do puszek na fundusz kształcenia zdolnej młodzieży. Różaniec róża Zofii Pałka.
 1. W przyszłą niedzielę wybory do Sejmu i Senatu. W wyborach starajmy się uczestniczyć. Pamiętajmy, że od głosu każdego z nas zależy jaka będzie Polska. Jako ludzie wierzący i patrioci wybierzmy takich kandydatów, którzy będą kierować się przykazaniami Bożymi oraz stać będą na straży wartości chrześcijańskich i tożsamości narodowej Polski.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, środki czystości i kwiaty. W tym tygodniu z ul. Sportowców prosimy rodziny: Marii Raczak, Małgorzaty Błachuta, Agnieszki Gaweł, Janiny Gaweł, Eugenii Goś, Bolesławy Barańskiej, Aleksandry Trojanowskiej, Magdaleny Trojanowskiej oraz z ul. Bł. Ks. Kowalskiego rodziny: Pawła Trojanowskiego, Heleny Grzebyk, Barbary Rokosz, Marii Wielgos, Anny Saj.
 1. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na odbudowę spalonego kościoła w zamieszkałej przez Polaków wiosce Białystok leżącej około 200 kilometrów od Tomska na Syberii. Będzie to nasz dar misyjny z racji Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego jaki przeżywamy. Ofiary na ten cel przez cały październik można składać do puszek w balaskach.