Intencje Mszalne 30.03-5.04.2020 r.

 

Poniedziałek 30.03

7.00 1. + Genowefa Głodowska od Stanisława Głodowskiego z rodziną

2. + Genowefa Głodowska od rodziny Gawronów

3. + Genowefa Głodowska od wnuczki Joanny z rodziną

4. + Genowefa Głodowska od Moniki Głodowskiej z rodziną

18.00 1. + Anna Krasowska (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich

2. + Zdzisław Paśko

3. Dziękczynna i o błog. Boże dla synów; + Władysław Szwed (30), + Lucjan Borowiec (30) – zakończenie

Wtorek: 31.03

7.00 1. + Czesław Ślemp od Stanisława Pietruchy z rodziną

2. + Czesław Ślemp od chrzestnego Tomasza z rodziną

3. + Czesław Ślemp od Aleksandry i Jana Lasotów z Siedlisk

4. + Czesław Ślemp od chrzestnego Grzegorza z rodziną

18.00 1. + Katarzyna Pawluk

2. + Józef, Jan, Maria Paśkiewicz

3. + Roman Pałka od rodziny Kaszów z Jedlicza

Środa: 1.04

7.00 1 + Roman Pałka od syna z rodziną

2. + Roman Pałka od koleżanek Lucyny i Krystyny z synem

3. + Roman Pałka od koleżanek z pracy córki Doroty

4. + Roman Pałka od Marii i Antoniego Solarz

18.00 1. + Stanisława Kalmbkiewicz (1) – rozpoczęcie Mszy gregoriańskich

2. + o. Adam, Janina, Marian Kotula

3. + Bronisława, Teresa, Stanisław, Antoni Kotula

Czwartek: 2.04.

7.00 1. + Stanisław Szczygieł

2. + Stanisław Trojan od swatów Gierlaków

3. + Stanisław Trojan od koleżanek córki Doroty z pracy

4. + Stanisław Trojan od rodziny Głazowskich

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (2)

2. + Adam Gaweł (11 rocz.)

3. + Henryk Wojturski (3 rocz.), Leonia i Józef Rzeźnik

Piątek: 3.04

7.00 1. + Kazimierz Piela od rodziny Wybraniec

2. + Kazimierz Piela od rodziny Bragów z Głogowa

3. + Kazimierz Piela od koleżanek i kolegów z pracy synowej Małgorzaty

4. + Kazimierz Piela od swatowej Zofii Wilk z Zarzecza

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (3)

2. + Stefania, Jan Tabisz

4. Wynagradzająca Sercu Bożemu za grzechy świata od róży Jacka Kotuli

Sobota 4.04

7.00 1 + Jerzy Pasierb od córki Justyny z rodziną (rocz.)

2. + Czesław Ślemp od rodziny Kuczmarz

3. + Czesław Ślemp od rodziny Paściaków

4. + Czesław Ślemp od Wojciecha i Iwony Barczak

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (4)

2. + Krystyna Jańska od rodziny Nowaków z Chrząstowa

3. + Krystyna Jańska od chrześnicy Moniki z mężem

NIEDZIELA: 5.04

7.00 1 + Roman Pałka (1 rocz.)
9.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (5)

2. + Stanisław, Irena Borowiec (7 rocz.)

10.30 1. + Stefan Rzeszutko

2. + Adam, Andrzej, Emil z rodziny Sokołów

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Stanisław, Janusz Kotula
18.00 1. + Adam Cag
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój