Intencje Mszalne 27.04 – 3.05.2020 r.

 

Poniedziałek: 27.04

7.00 1. + Leopold, Maria Warzocha

2. + Piotr Miąsik od najbliższych kolegów Marcina, Grzegorza i Pawła – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Czesław Ślemp od Grzegorza i Janiny Błońskich

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (26)

2. + Anna, Paulina Kuźniar, Janina Gierlach

3. + Genowefa Głodowska od Doroty i Jana Ziemba – zakończenie Mszy pogrzebowych

Wtorek: 28.04.

7.00 1. + Edward Witek od Haliny Bysiewicz

2. + Stanisław Trojan od Krzysztofa Trojan z rodziną

3. + Kazimierz Piela od Tadeusza i Teresy Wilk z Siedlisk

4. + Teresa Zimny od rodziny Kaplita

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (27)

2. + Zbigniew Filip od Katarzyny i Grzegorza Zagórskich z Gliczarowa Górnego – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. O dary Ducha Świętego dla Pawła w egzaminach maturalnych

Środa: 29.04

7.00 1. + Teresa Zimny od chrześniaka Jacka z Klaudią

2. + Eugenia Kotowicz od Krzysztofa Warzybok

3. + Maria Kawa od syna Adama z żoną

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (28)

2. + Wacław Michalicha

3. Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Sławomira w 25-lecie małżeństwa

Czwartek: 30.04

7.00 1  + Piotr Borowiec od brata Stanisława

2. + Jadwiga Dobek od męża i dzieci z rodzinami

3. + Józef Tobiasz od siostry Marii

4. + Rafał Machowski od cioci Gieni ze Zgłobnia

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (29)

2. + Janina, Maria Kotula

3. + Stanisław, Wiktoria Błońscy (19 rocz.)

Piątek: 1.05

7.00 1. + Stanisław Trojan od róży Eugeniusza Nitki

2. + Kazimierz Piela od syna Wiesława z żoną

3. + Teresa Zimny od brata Zbigniewa z rodziną

4. + Eugenia Kotowicz od syna Jerzego z rodziną

18.00 1. + Stanisława Kalembkiewicz (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich

2. + Zofia Płonka (1) – rozpoczęcie Mszy gregoriańskich

3. Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa od Danuty Prędkiej

Sobota: 2.05

7.00

9.00

1. + Stanisław Trojan (1 rocz.)

2. + Leopold, Maria Warzocha

3. + Maria Kawa od syna Grzegorza z rodziną

4. + Piotr Borowiec od brata Stanisława

1. + Roman Pałka od córki Marii z rodziną

18.00 1. + Zofia Płonka (2)

2. + Stanisława, Paweł Mikrut

3. + Jadwiga Dobek od męża i dzieci z rodziną

NIEDZIELA: 3.05

7.00 1.  Z róży Elżbiety Głodowskiej – o Boże błog. dla sióstr żywych i życie wieczne dla sióstr zmarłych

2. O Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w egzaminach maturalnych dla Daniela i o dobry wybór drogi życia

9.00 1. + Zofia Płonka (3)
10.30 1. + Stanisław, Genowefa, Franciszek Paśkiewicz

2. Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Leszka i Marzeny Kawa w 30-lecie ślubu

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. O błog. Boże w egzaminach dla Filipa
18.00 1. O dary Ducha Świętego dla Szymona podczas matury
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój