XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA 15 LISTOPADA 2020 R.

 

 1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Msza św. o 10.30 będzie transmitowana.
 1. W tygodniu Msze św. o 7.00 i 18.00 z nabożeństwem wypominkowym za zmarłych – Msza wieczorna będzie transmitowana.
 1. Cały listopad modlimy się za naszych zmarłych. Kartki na wypominki wyłożone są za ławkami – składamy je w kopertach na tacę lub u siostry w zakrystii.
 1. Jutro nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II – prosimy o składanie próśb i podziękowań.
 1. We wtorek  św. Elżbiety Węgierskiej.
 1. W środę bł. Karoliny Kózka – męczennicy i patronki diecezji rzeszowskiej.
 1. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego sakramentu i możliwość spowiedzi.
 1. W piątek św. Rafała Kalinowskiego.
 1. W sobotę Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.
 1. W niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – po prymarii wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Jezusowego z Aktem Poświęcenia. Różaniec róża Alicji Szura.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Senatorskiej prosimy rodziny z numerów: 3, 9, 11, 15, 17, 19a, 23, 27, 29, 41, 55, 57, 59, 61, 63.
 1. Biskup rzeszowski ks. bp Jan Wątroba udzielił diecezjanom i wszystkim osobom przebywającym na terenie diecezji dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta obowiązkowe. Dyspensa obowiązuje do odwołania. Korzystający z dyspensy proszeni są, aby uczestniczyć we Mszy św. przez media. Zachęcamy, aby w tygodniu wstępować do kościoła na prywatną modlitwę, a także, aby uczestniczyć we Mszach św. w dni powszednie. Nie możemy zrezygnować z życia religijnego.
 1. Sakrament chrztu będzie udzielany w niedziele na Mszy św. o 12.00, a w razie potrzeby bezpośrednio po tej Mszy, połączony z obrzędem Komunii św.
 1. Pogrzeby będą rozpoczynać się na cmentarzu przy grobie – ostatnie pożegnanie i złożenie do grobu, następnie prywatne przejście do kościoła – nie urządzamy konduktów – i Msza św. dla najbliższej rodziny.
 1. Gdy potrzebujemy zaświadczeń i innych dokumentów to z kancelarią parafialną kontaktujemy się telefonicznie. Dokumenty będą do odebrania w zakrystii po Mszy św. Na załatwienie spraw związanych z pogrzebem, chrztem lub ślubem umawiamy się telefonicznie (telefon do kontaktu: 570 186 195).
 1. Pod dzwonnicą jest wystawa zdjęć z naszego cmentarza. Zapraszamy do jej obejrzenia, a ks. Michałowi dziękujemy za przygotowanie.