Intencje Mszalne 16-22.11.2020 r.

 

Poniedziałek 16.11

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2. + ks. Stanisław Mac

3. + Antoni Kalandyk od rodzin Groszków i Warzyboków

18.00 1. + Czesława Kotula (16)

2. + Anzelm Szlachta od Zofii Jacek

3. + Alicja Smalarz od chrześniaka Tomasza i siostrzeńca Dominika

4. + Maria Rałowska od siostrzeńca Kuby

*+ Jan Miciuda od rodziny Ślemp – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Wtorek: 17.11

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2. + ks. Jerzy Gajda

3. + Antoni Kalandyk od Barbary i Stanisława Kalandyk

4. + Kazimiera Chmiel od Anny i Wojciecha Cioch

18.00 1. + Czesława Kotula (17)

2. + Zofia Szwed

3. + Wiesław Pasierb od Zarządu i pracowników Firmy „Widok” – zakończenie Mszy pogrzebowych

4. Dziękczynna za otrzymane łaski Bogu wiadome

*+ Jan Miciuda od rodziny Kunów – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Środa: 18.11

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2. + ks. Stanisław Sznajder

3. + Kazimiera Chmiel od Andrzeja i Małgorzaty Kyc – zakończenie Mszy pogrzebowych

4. + Antoni Kalandyk od Urszuli i Romana Kalandyk

18.00 1. + Czesława Kotula (18)

2. + Roman Pałka

3. + Jan Prędki od Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Budziwoju

*+ Jan Miciuda od rodzin Rzucek i Kotarba– Pietropawłowsk (Kamczatka)

Czwartek: 19.11

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2. + Lucjan Borowiec od rodziny Dominów z Siedlisk

3.  + Anna Mazur od syna Augustyna i synowej Danuty

18.00 1. + Czesława Kotula (19)

2. + Anzelm Szlachta od mieszkańców Chmielnej i Herbowej

3. + Julia, Władysław, Eugeniusz

*+ Jan Miciuda od rodziny Michałków– Pietropawłowsk (Kamczatka)

Piątek: 20.11

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2. +  Roman Fornal od Seweryna Prędkiego

3. + Roman Fornal od kuzyna Wiesława  Szurek

4. + Anna Mazur od wnuka Krzysztofa z rodziną

18.00 1. + Czesława Kotula (20)

2. + Józef Sworzeń od personelu przedszkola sióstr w Budziwoju

3. + ks. Stanisław Śliwa od Marii i Heleny

4. + Antoni Kalandyk od rodziny Misiewicz – zakończenie Mszy pogrzebowych

*+  Jan Miciuda od koleżanek i kolegów z pracy córki Beaty – Pietropawłowsk (Kamczatka)

Sobota: 21.11

7.00 1. + Jan Głód od przyjaciół z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

2. + Maria Rałowska od siostrzeńca Szymona

3. + Anna Mazur od wnuczki Elżbiety z rodziną

18.00 1. + Czesława Kotula (21)

2. +  Władysław Szwed (1 rocz.) od Zespołu Budziwojce – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Roman Fornal od rodziny Kurpytów

4. +  Dziękczynna za otrzymane łaski i o nawrócenie Eweliny i Łukasza

*+ Jan Miciuda od koleżanek i kolegów z pracy córki Beaty– Pietropawłowsk (Kamczatka)

NIEDZIELA: 22.11

7.00 1. + Bronisława Warchoł, Jan Krystyna
9.00 1. + Bolesław Michalski (rocz.)

2. + Czesława Kotula (22)

10.30 1.  + Klaudiusz Goryl (9 rocz.)

2. + ks. Stanisław Śliwa od Marii i Heleny

*+ Jan Miciuda od Magdy i Majkela Bać – Pietropawłowsk (Kamczatka)

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych

2. + Zofia Głodowska (15 rocz.), ++ z rodziny Głodowskich i Jopków

16.00 1. + Zdzisław Ciebiera, Józef, Maria, Adam
18.00 1. + Marian Jacek, ++ z rodziny
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój