Intencje Mszalne  7– 13.06.2021

 

Poniedziałek  7.06

7.00 1. + Stanisław Podgórski 7
18.00 1.  Dziękczynna za otrzymane łaski

2. +Janina Kocur

3. +Bogumił Konkol 20r. 

* *+Elżbieta Rudnik (7) – Barlinek, +Czesława Szwed (7) Tarnoszyn, +Bogumiła Miąsik (7) – Francja

Wtorek: 8.06

7.00 1. +Stanisław Podgórski 8 

2.+ Dorota Matuła od kuzynki Elżbiety z rodziną

18.00 1. + Zdzisław Kaszuba 2 r.śm. od córki

2. + Emilia Franciszek Ożyło

3. + Honorata Maria Prędka

* +Elżbieta Rudnik (8) – Barlinek, +Czesława Szwed (8) Tarnoszyn, +Bogumiła Miąsik (8) – Francja

Środa: 9.06

7.00 1. + Stanisław Podgórski 9

2. + Ignacy Słupek od pracowników i zarządu PROONE

3. + Dorota Matuła od kuzyna Kazimierza z rodziną

18.00 1. Dziękczynna z prośbą o niezachwianą wiarę i wszelkie łaski dla syna

2. O Boże błogosławieństwo dla Kamila w 18 urodziny 

*+Elżbieta Rudnik (9) – Barlinek, +Czesława Szwed (9) Tarnoszyn, +Bogumiła Miąsik (9) – Francja

Czwartek: 10.06

7.00 1. + Stanisław Podgórski 10

2. + Dorota Matuła od kuzynki Teresy z rodziną

18.00 1. +  Ignacy Słupek od pracowników i zarządu PROONE

2. + Władysław Słowik 4 r. śm od córki z rodziną

3. Dziękczynna za łaski z prośbą o błogosławieństwo dla Daniela i Sabiny oraz ich dzieci

*+Elżbieta Rudnik (10) – Barlinek, +Czesława Szwed (10) Tarnoszyn, +Bogumiła Miąsik (10) – Francja

Piątek  11.06

7.00 1. +Stanisław Podgórski 11

2. + Dorota Matuła od Andrzeja Fic z rodziną

18.00 1.  + Sławomir Wójcik 1 r. śm. +Jacek +Anna

2.  + Janusz Jamrozik od brata Ryszarda z rodziną

3. Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Adama i Małgorzaty w rocznicę ślubu

*+Elżbieta Rudnik (11) – Barlinek, +Czesława Szwed (11) Tarnoszyn, +Bogumiła Miąsik (11) – Francja

Sobota 12.06

7.00 1. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo i łaski za wstawiennictwem bł. Ks. Józefa Kowalskiego 

2. +Stanisław Podgórski 12

3. ++ Onufry, Salomea i Władysława Kania

18.00 1. Dziękczynna z okazji 32 ur. Grzegorza i 30 ur. Kamila, o potrzebne łaski i Boże błogosłąwieństwo

2. + Antoni Kalandyk z okazji imienin 

3. ++ Antoni Grzebyk, Antoni Wróbel

*+Elżbieta Rudnik (12) – Barlinek, +Czesława Szwed (12) Tarnoszyn, +Bogumiła Miąsik (12) – Francja

NIEDZIELA 13.06

7.00 1. ++ Józef, Adam, Maria, Zdzisław Ciebiera
9.00 1. ++ Katarzyna, Antoni Czekaj

2. + Genowefa Blachura r. śm. 

10.30 1. + Stanisław Podgórski 13

2. + Andrzej Gierula 

 

*+Elżbieta Rudnik (13) – Barlinek, +Czesława Szwed (13) Tarnoszyn, +Bogumiła Miąsik (13) – Francja

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Antoni, Czesława, Józef Dopart
18.00 1. Stanisława Gliwa 7 rocznica + Bolesław 
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój