Intencje mszalne  9.08– 15.08.2021 r.

Poniedziałek 9.08
7.00
1. +Teresa Szczygieł od męża
2. +Adam Głodowski od Ryszarda Miąsik z rodziną
3. O błogosławieństwo Boże dla rodziny
18.00
1. +Seweryna Pasierb (9)
2. + Maria Kalandyk od siostrzenicy Karolina – zakończenie Mszy pogrzebowych
3. O błog. Boże i zdrowie dla Anety

Wtorek 10.08
7.00
1. +Helena Miąsik (11 rocz.)
2. +Adam Głodowski od Michała Kotuli z rodziną
3. +Dorota Matuła od Alicji i Zdzisława Myrda z Siedlisk
4. +Zdzisław Baran od siostrzenic Wioletty i Marty – zakończenie Mszy pogrzebowych
18.00
1. +Seweryna Pasierb (10)
2. +Adam Dudek (25 rocz.), ++z rodziny
*+Joanna Pałka (1) – Tarnoszyn

Środa 11.08
7.00
1. +Maria Kalandyk od koleżanek z pracy
2. +Adam Głodowski od Marka i Anny Nowickich
3. +Dorota Matuła od Celiny i Waldemara Drozdowskich
4. +Stanisława Wacławek od Konrada Gliwa z rodziną
18.00
1. +Seweryna Pasierb (11)
2. +Zbigniew Mierzwa od pracowników Firmy Klina-Expert
3. O błog. Boże i opiekę MB Śnieżnej dla Ewy i Krzysztofa w 35 rocznicę ślubu
*+Joanna Pałka (2) – Tarnoszyn

Czwartek 12.08
7.00
1. +Eugeniusz Pasko
2.+Adam Głodowski od kolegów i koleżanek z pracy Waldemara
3.+Dorota Matuła od Marzeny i Krzysztofa Raczak z rodziną
4.+Stanisława Wacławek od Magdaleny Bojarskiej z rodziną
18.00
1. O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wiktorka w 1 urodziny
2.+Seweryna Pasierb (12)
3.+Zbigniew Mierzwa od sąsiadów syna Tomka z osiedla na Jana Pawła I
*+Joanna Pałka (3) – Tarnoszyn

Piątek 13.08
7.00
1. +Adam Głodowski (1 rocz.)
2. +Stanisława Wacławek od sąsiadów Prędkich
3. +Stanisław Kozik od rodziny Burdaszów
4.+Dorota Matuła od Waldemara i  Aldony Wysockich z rodz.
18.00
1. +Seweryna Pasierb (13)
2. +Augustyn Mazur od żony Danuty
*+Joanna Pałka (4) – Tarnoszyn

Sobota 14.08
7.00
1. ++z rodziny Kotulów i Szkolników
2. +Adam Głodowski od Marii Głodowskiej z rodziną
18.00
1. +Seweryna Pasierb (14)
2. Dziękczynna i o Boże błog. dla Franciszka w 1 urodziny
*+Joanna Pałka (5) – Tarnoszyn
NIEDZIELA 15.08 Uroczystość Wniebowzięcia NMP
7.00
1. +Seweryna Pasierb (15)
9.00
1. +Tadeusz, Antoni, Aniela Raczak
10.30
1. +Maria Baran
2.+Aleksandra Głodowska
*+Joanna Pałka(6)-Tarnoszyn
12.00
1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00
1.+Henryk, Genowefa Myrda (21 rocz.)
18.00
1. +Władysław Gos od córki Marty

Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój