UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP XX NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA

 

 1. Dzisiaj rocznica Cudu nad Wisłą w 1920 r. – w modlitwie pamiętajmy o obrońcach Ojczyzny.
 1. Dzisiaj na każdej Mszy św. święcimy ziela – dziękujemy Bogu za tegoroczne plony.
 1. Jutro o 1.00 w nocy wyjazd pielgrzymki do Rzymu – ma ona charakter dziękczynny za 100 lat naszej parafii. Pielgrzymce przewodniczyć będą ks. Damian i s. Aniela. Autobus będzie na parkingu koło przedszkola. Samochody parkujemy na dużym parkingu.
 1. Jutro 16 dzień miesiąca modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przy jego relikwiach.
 1. We wtorek św. Jacka i nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
 1. W czwartek od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.
 1. W piątek św. Bernarda – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 1. W sobotę św. Piusa X.
 1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 dożynki – dziękować będziemy Bogu i rolnikom za tegoroczne plony, prosić będziemy o błogosławieństwo dla pracujących na roli.
 1. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Olgi Kotula.
 1. Zapowiedzi: Dariusz Synoś – Marzena Piejko (I), Rafał Rzeszutko-Gabriela Szwed (II), Marcin Jurczyk – Monika Kardasz (III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Karmelickiej prosimy rodziny z następujących numerów-1, 3, 13, 15, 21, 23, 29, 33, 43, 51, 53, 55, 59, 65, 67.
 1. Na terenie naszej szkoły został ustawiony na stałe pojemnik w kolorze czerwonym. Można do niego wrzucać drobny, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (nieprzekraczający 50 cm), np. suszarki do włosów, tostery, aparaty fotograficzne, telefony, nośniki danych, tonery, zabawki na baterie, a także zużyte baterie. Nie należy wrzucać świetlówek, żarówek.

Prosi się, aby nie pozostawiać w pobliżu pojemnika sprzętów wielkogabarytowych. Jeśli chcemy je oddać, należy dzwonić na infolinię 572 102 102.