XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.07.2023 R.

 1. Cały lipiec po Mszy porannej Litania do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Módlmy się tą Litanią w naszych domach w ramach pacierza wieczornego. Na naszym FB zamieszczona jest wersja audio.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
 1. Ze środy na czwartek (5/6 lipca) o godz.2.45 wyjazd parafialnej pielgrzymki do północnych Włoch i południowej Francji.
 1. We czwartek przez naszą parafię przechodzić będą piesi pielgrzymi z Przemyśla na Jasną Górę. O godzinie 14.00 zatrzymają się na odpoczynek przy naszym kościele. Od jutra można przynosić butelkowaną wodę – składamy w dolnym kościele, w czwartek od południa cisto. Pielgrzymi odwdzięczają się modlitwą.
 1. I czwartek miesiąca – od 17.15 adoracja i spowiedź.
 1. I piątek miesiąca: spowiedź 6.30 – 7.00 i od 16.30 do 18.00. Komunia św. o 17.00 i 17.30. Od 9.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłosić w zakrystii.
 1. W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli.
 1. W niedzielę różaniec róża Jacka Kotuli – prosimy o modlitwę w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii.
 1. Zapowiedzi: Dawid Miśta – Adrianna Sowa (I), Jakub Rywka – Justyna Kosior (III), Piotr Płonka – Justyna Jaskuła (III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Budziwojskiej, numery parzyste od 74 do140.
 1. Wyświetlacz pieśni jest w naprawie, dlatego pieśni nie są wyświetlane.
 1. W środę 12 lipca będzie zbiórka elektrośmieci na misje. Prosimy przygotować. Więcej szczegółowa za tydzień.
 1. Dzisiaj dziękujemy Bogu za dar powołania zakonnego naszej parafianki siostry Izabeli Pałka, która we środę na Jasnej Górze złożyła  wieczyste śluby zakonne. Módlmy się w jej i intencji i w intencji nowych powołań z naszej parafii. „Pod Twoją obronę…”