XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 WRZEŚNIA 2023 R.

 1. Jutro o godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Na wspólną modlitwę zapraszamy uczniów z rodzicami, dyrekcję szkoły, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkoły.
 1. Trwamy na duchowym przygotowaniu do beatyfikacji rodziny Ulmów. Po Mszy wieczornej: rozważanie, dziesiątek różańca na intencję obfitych owoców beatyfikacji w naszych rodzinach oraz prośby i podziękowania składane na kartkach. Zapraszamy.
 1. We wtorek o 19.00 w salce pod kościołem katecheza dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
 1. I czwartek miesiąca: od 17.15 adoracja z możliwością spowiedzi.
 1. W czwartek po Mszy wieczornej w salce pod kościołem spotkanie wszystkich ministrantów. Serdecznie zapraszamy. Opiekunem Liturgicznej Służby Ołtarza będzie ks. Szymon.
 1. W piątek święto narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Na Mszy wieczornej poświęcenie ziarna na zasiew.
 1. W piątek spotkania oazy; 16.30 młodsza, 19.00 starsza. Serdecznie zapraszamy.
 1. W przyszłą niedzielę  w Markowej o godz. 10.00 beatyfikacja rodziny Ulmów. Będzie transmisja w telewizji. W kancelarii parafialnej są jeszcze karty wstępu na beatyfikację.
 1. W przyszłą niedzielę pewna kobieta – za zgodą księdza biskupa – będzie zbierać przed kościołem ofiary na leczenie ciężko chorego męża.
 1. Zapowiedzi:  Michał Choma i Patrycja Derlecka (I), Andrzej Wojtowicz i Joanna Leszczyńska (III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Porąbki numery nieparzyste od 243 do 297 (243, 245, 245a, 251, 255,  257, 257a, 261, 263, 263a,  265, 275, 277,281, 287, 295, 297).
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Władysławowi Srebrnemu z parafii bł. Władysława Findysza w Rzeszowie za głoszone dzisiaj słowo Boże. Przedstawiciele Komitetu Budowy Kościoła po Mszach św. będą zbierać ofiary na budowę świątyni. Wesprzyjmy hojnie to dzieło.
 1. Do naszej parafii przybyła nowa siostra. Jest to siostra Beata Piechota – pochodzi z Trzęsówki koło Kolbuszowej, a ostatnio pracowała w Mszanie Dolnej. Siostro Beato bardzo serdecznie się witamy. Życzymy radosnego i owocnego posługiwania wśród dzieci w  naszym przedszkolu. Niech Bóg błogosławi i wspomaga. Pomódlmy się w intencjach s. Beaty: „Pod Twoja obronę…”.