Ogłoszenia – XII niedziela zwykła 20 czerwca 2015 r.

Dzisiaj nieszpory do Serca Pana Jezusa o 15.30.

O 16.00 Msza św. na jubileusz XV-lecia reaktywowania scholii – wśród gości m.in. będą ks. Piotr Stawarz, s. Monika Trocha i s. Aniela Kołodziej.

W tygodniu Msze św. o 7.00 i 18.00 z Litanią do Serca Pana Jezusa.

We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
We środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, nowenna do Matki Bożej. Po Mszy wieczornej grill dla ministrantów i lektorów.
W czwartek od 17.15 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
W piątek o 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego, bardzo serdecznie zapraszamy dyrekcję, nauczycieli i wychowawców oraz uczniów i ich rodziców. Przez cały tydzień pół godziny przed wieczorną Mszą św. okazja do spowiedzi.
W piątek po Mszy wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. O 16.00 spotkanie oazy, o 19.00 duszpasterstwo młodzieży.
W niedzielę różaniec poprowadzi róża Olgi Kotula.

Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Polselskiej prosimy rodziny: Marzeny Gibała, Teofilii Gibała, Stanisławy Tondera, Tadeusza Tondera, Agnieszki Tondera, Anny Paśko, Renaty Drążek, Iwony Paśko, Krystyny Pałka, Barbary Łyda, Barbary Józefczyk, Ewy Ciąpała.
Zapowiedzi: Artur Data-Natalia Chyła, Wojciech Kopeć-Justyna Zagrodzka, Grzegorz Kasprzak-Agnieszka Skarbowska (zap. I).

Dzisiaj i za tydzień w Domu Katechetycznym przy katedrze trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.

Rada Osiedla Budziwój zwraca się z prośbą o oddanie głosu na Budżet Obywatelski na zadanie nr 34 kategorii II „Budowa placu zabaw i siłowni na wolnym powietrzu wraz z edukacyjna ścieżka rowerową dla dzieci przy ul. Budziwojskiej” – karty wyłożone są na stoliku, wypełniamy wg zamieszczonego pouczenia. Te obiekty są bardzo potrzebne, ale musi być mobilizacja mieszkańców i trzeba gremialnie ten projekt poprzeć. Tym bardziej, że zlekceważyliśmy wybory samorządowe i jako Osiedle nie mamy w Radzie Miasta swojego radnego, który by dbał o sprawy naszego Osiedla.