Intencje Mszalne 9.-15.12.2019

Poniedziałek: 9.12

7.00 1. + Agnieszka Homik od klasy VIIIa

2. + Agnieszka Homik od klasy VIIIb                                      

 3. + Agnieszka Homik od róży Marii Mróz

18.00 1. + Zofia, Jan, Leon Kotula

2. + Janina Dudek od bratowej Synosiowej – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Jacek Paśko

4. + Tadeusz Domino od rodziny Kotula

Wtorek: 10.12

7.00 1. + Maria Paśkiewicz od Ryszarda Kalandyk z rodziną

2. + Maria Paśkiewicz od Jana Kalandyk z rodziną

3. + Maria Paśkiewicz od sąsiadów Głodowskich

4. + Maria Paśkiewicz od Grzegorza Paśkiewicz z rodziną

18.00 1. + Dawid Pawlak

2. + Kamil Fornal od Andrzeja i Marty Szczęch z rodziną

3. + Kamil Fornal od Iwony i Wojciecha Styrylskich

4. + Kamil Fornal od koleżanek Kasi

Środa: 11.12

7.00 1. + Stanisław Żmuda od Marii i Jana Worek

2. + Stanisław Żmuda od chrześnicy Marysi z rodziną

3. + Stanisław Żmuda od Marty i Stanisława Żmuda z rodziną             

4. + Stanisław Żmuda od Marii i Grzegorza Jacek

18.00 1. W intencji Mateusza z racji imienin

2. + Genowefa Mac (5 rocz.) od wnuczek Klaudii i Martyny

3. + Bronisław Paśko od brata z rodziną

4. + Bronisław Paśko od Anieli Kluz                           

Czwartek: 12.12

7.00 1. + Agnieszka Homik od Eweliny i Rafała Homik z córkami

2. + Agnieszka Homik od Marii Kalandyk i Elżbiety Matwij

3. + Agnieszka Homik od Marii i Grzegorza Jacek z rodziną

4. + Agnieszka Homik od rodzin Głodowskich i Synosiów

18.00 1. O błog. Boże dla rodziny od Marii Szpiech

2. + Maria Paśkiewicz od rodziny Tłuczków

3. + Maria Paśkiewicz od Marii Paśkiewicz – zakończenie Mszy pogrzebowych                                                                                       

Piątek: 13.12

7.00 1. + Kamil Fornal od sąsiadów

2. + Kamil Fornal od sąsiadów

3. + Kamil Fornal od sąsiadów

18.00 1. + Kazimierz Grzebyk

2. + Bronisław Paśko od Zygmunta Kalita z rodziną

3. + Bronisław Paśko od Teresy i Romana Paśko z rodziną

Sobota: 14.12

7.00 1. + Lesław Paśkiewicz (14 rocz.), Jan, Helena

2. + Józef Gutkowski od wnuka Mariusza z rodziną

3. + Józef Gutkowski od Ireny Zegar z rodziną

4. + Józef Gutkowski od  koleżanek Marii i Haliny

18.00 1. + Janina, Józef Komisarz

2. + Stanisław Żmuda od kolegów ze Straży Bankowej

NIEDZIELA: 15.12

7.00 1. + Zofia Płonka od siostry Danuty

2. + Edward Żmuda

9.00 1. + Zofia Kościak (20 rocz.), Apolonia, Piotr Władysław

2. + Edward Dróbka od wnuczki Ani z rodziną

10.30 1. + Anna Dudek (3 rocz.)

2. + Zofia Pięta (10 rocz.), Zdzisław, Jan

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Zbigniew, Zdzisław Ciąpała
18.00 1. + Andrzej Szymkowski
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój