Intencje Mszalne 16-22.03.2020 r.

 

Poniedziałek 16.03

7.00 1. O zdrowie dla Anny

2. + Piotr Miąsik od cioci Alicji z dziećmi

3. + Piotr Miąsik od Aleksandry i Mariusza Tłuczek z rodziną

4. + Piotr Miąsik od kolegi Kazimierza

18.00 1. + Anna Krasowska (16)

2. + Zofia; + Władysław Szwed (16), + Lucjan Borowiec (16)

Wtorek: 17.03

7.00 1. + o. Adam Kotula

2. + Czesław Ślemp od Teodozji Gruba z mężem

3. + Czesław Ślemp od Agaty i Grzegorza Gruba

4. + Czesław Ślemp od Romana Cieleń

18.00 1. + Anna Krasowska (17)

2. + Zbigniew Obara;  + Władysław Szwed (17), + Lucjan Borowiec (17)

Środa: 18.03

7.00 1 + Zbigniew Filip od Zofii i Anny Kalita

2. + Zbigniew Filip od Małgorzaty i Janusza jarosz z Podkola

3. + Roman Pałka od rodziny Drozdów

4. + Roman Pałka od chóru „Fontes”

18.00 1. + Anna Krasowska (18)

2. + Józef  Komórek

3. + Józef Paśko od brata Bronisława z rodziną; + Władysław Szwed (18), + Lucjan Borowiec (18)

Czwartek: 19.03

7.00 1. + Edward Witek od Grzegorza Głodowskiego z rodziną

2. + Edward Witek od  Heleny i Kazimierza Witalec

3. + Edward Witek od Tadeusza Kyca z rodziną

4. + Józef Jacek

18.00 1. + Anna Krasowska (19)

2. + Bogdan, Józef Szczęch

3. + Stanisław Ziemniak; + Władysław Szwed (19), + Lucjan Borowiec (19)

Piątek: 20.03

7.00 1. + ks. Kazimierz Guzy od pielgrzymów do Łagiewnik

2. + Stanisław Trojan od bratowej z rodziną

3. + Stanisław Trojan od rodziny Konkolów

4. + Stanisław Trojan od Krystyny Błońskiej

18.00 1. + Anna Krasowska (20)

2. + Józef, Maria Bury, ++ z rodziny

3. O zdrowie i błog. Boże dla Józefa; + Władysław Szwed (20), + Lucjan Borowiec (20)

Sobota 21.03

7.00 1 + Józefa Kuc, Józef, Czesław Burdasz

2. + Kazimierz Piela od córki z mężem

3. + Kazimierz Piela od sąsiadów Soleckich

4. + Kazimierz Piela od sąsiadów Rabczaków

18.00 1. + Anna Krasowska (21)

2. + Józef, Stanisław Nawój, ++ z rodziny

3. + Zbigniew Filip (1 rocz.); + Władysław Szwed (21), + Lucjan Borowiec (21)

NIEDZIELA: 22.03

7.00 1 + Stanisław Bała, Stanisława Wąsacz

2. + Leszek Pięta (10 rocz.), Aleksandra Pięta

9.00 1.  + Stanisław Michalski (5 rocz.)

2. + Anna Krasowska (22)

10.30 1. + Zbigniew Filip (1 rocz.)

2. + Zbigniew Węglarz od rodziny Grzebyków; + Władysław Szwed (22), +Lucjan Borowiec (22)

12.00 1. + Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Leon Pitera (28 rocz.)
18.00 1. + Mieczysław, Zofia Fornal
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój