Rekolekcje młodzieżowe 3+1 i pielgrzymka do Borku Starego

W dniach 11-13 sierpnia w naszej parafii będą organizowane Rekolekcje Młodzieżowe: „Młodość jest wartościowa” pod patronatem Ruchu Światło-Życie.

Wiemy dobrze, że ze względu na czas pandemii w tym roku dzieci nie pojechały na swoje turnusy wakacyjne w ramach Wakacji z Bogiem, dlatego zapraszamy chętne dzieci od 4 klasy i młodzież na 3 dniowy mini-turnus w naszej parafii.

Zabawy integracyjne, spotkania w grupach z animatorami, świadectwa starszej młodzieży, katecheza kapłana, rajd na Przylasek, a na zakończenie planowany grill z tańcami, to pewne punkty planowane w tych dniach.

Wszystkie informacje są zamieszczone na plakacie na drzwiach w kościele oraz na Internecie. Przypominamy o zgodzie rodziców, którą należy pobrać w zakrystii. 


14 sierpnia będzie organizowana z naszej parafii Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Borku Starym. Serdecznie zapraszamy także dzieci i młodzież z rodzicami w ramach rekolekcji. Zbiórka w kościele 13.10, a wyjście o 13.30 na Mszę św. pod przewodnictwem ks. Bp Edwarda Białogłowskiego. Przypominamy o zasadach higieny i bezpieczeństwie (maseczki) na szlaku pielgrzymim i podczas odpustu w Borku Starym.